Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Prestige

Mirage

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
demin foxta gene izledim ve hala tam olarak anlayamıyorum.şimdi;

makineden çıkanın klon olduğundan eminiz adam ilk denediğinde silahını hazır tutmuştu ve çıkan klonu öldürmüştü.öyleyse sahnede her gece kendini mi öldürüyordu yani?Öyleysede en son konuşmalarında neden prestijde çıkanın kendisi mi yoksa klonu mu olacağını asla bilemediğini sölüyor.ve ayrıca çıkan klon duygu ve hatıralar olarak elemanın birebir aynısı mı oluyor bu durumda her gece eleman intihar ediyor ve çıkan klon gene onun hırsına sahip olduğu için gösteriyi kendini öldürerek devam ettiriyor he mi?

Sosyal ağlarda paylaş

St_Dreamer said:

demin foxta gene izledim ve hala tam olarak anlayamıyorum.şimdi;

makineden çıkanın klon olduğundan eminiz adam ilk denediğinde silahını hazır tutmuştu ve çıkan klonu öldürmüştü.öyleyse sahnede her gece kendini mi öldürüyordu yani?Öyleysede en son konuşmalarında neden prestijde çıkanın kendisi mi yoksa klonu mu olacağını asla bilemediğini sölüyor.ve ayrıca çıkan klon duygu ve hatıralar olarak elemanın birebir aynısı mı oluyor bu durumda her gece eleman intihar ediyor ve çıkan klon gene onun hırsına sahip olduğu için gösteriyi kendini öldürerek devam ettiriyor he mi?

Tamamen kopyalaniyor iste hem bedenen hem ruhen. Sonucta biri oluyor, digeri geciyor yerine ikisi de ayni kisi, farketmiyor bir sey. Hatta su tanki gosterisinde gosteriye baslayan kopya oluyor, digeri hayatina devam ediyor; sonra ayni gosteri tekrar yapiliyor kopya oluyor, yerine onun kopyasi geciyor vb. Sag kalan kopya surekli degisiyor ama yine ayni adam.

Prestijde cikani bilemeyecegini soylemesi kendini oldurmesi yuzunden, su tankina dusup boguluyor ama gosterinin sonunu goremiyor cunku oluyor orda. Her gece intihar ediyor, ama olmeden hemen once kopyalaniyor, cikan kopyanin kendisi olup olmadigindan emin degil.

Biraz karisik oldu ama film ole yapicak bisi yok eheh.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...