Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotograflarım ve calısmalarım

mutos

Öne çıkan mesajlar

son fotoğrafı öyle yapmış gibi hissettim ben ama jpegler çok ufak olduğundan detay göremiyoruz tabii... daha büyük bir yere yüklesen ya? Panorama dediğin ne kadar büyük izlersen o kadar zevk veriyor çünkü.
Son fotoğraftaki turuncu yeşil geçişi çok enteresan ama tam ortada biraz yoruyor da gözü bir yandan.

İyi panorama arşivin olmuş olmalı =)
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

yatay degil de dikey cekip sonra panorama haline getirirsen detay ve alan derinligi acisindan daha kaliteli olur diye dusunuyorum.

Panorama yaparken eger ki yatay boyutta yapıyorsam dikey kadraja alıp cekiyorum,son iki fotograf da oyle.8 dikey kareden olusuyordu yanlıs hatırlamıyorsam.

Gordugunuz alan 270 dereceden daha fazla bir alan oldugundan ve renk gecisinden cok genis bir alan oldugu anlasılabilir aslında :)

yav said:

son fotoğrafı öyle yapmış gibi hissettim ben ama jpegler çok ufak olduğundan detay göremiyoruz tabii... daha büyük bir yere yüklesen ya? Panorama dediğin ne kadar büyük izlersen o kadar zevk veriyor çünkü.
Son fotoğraftaki turuncu yeşil geçişi çok enteresan ama tam ortada biraz yoruyor da gözü bir yandan.

İyi panorama arşivin olmuş olmalı =)

Evet yukleme acısından haklısın.Aslında photobucket kucultmus fotografları iyice.Ben kucuk boyutunu ikisinin de 1000pxl olarak ayarlamıstım.Sonraki ekleyeceklerimde dikkat ederim :)

Arsivim genisliyor baya,cok fotografımı da paylasamadım henuz,yavas yavas ekliyorum :)

Tesekkurler yorumlarınız icin.
Sosyal ağlarda paylaş

500px çok iyi. Genelde oradan bakıyorum
ayrıca google + artık tamamen bir fotoğraf sitesi olmaya başladı. Çoğu ünlü fotoğrafçı direk google + üzerinden yayımlamaya başladı.

bu arada ufak bir soru ND filtre istiyorum ama bir fikrim yok marka önerebilir misiniz bir de netten alayım diyorum. Yurtdışında olduğumdan gümrük sorun olmaz en azından kargo da ucuz olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dun aksam inanilmazi gerceklestirdim ND filtre adina :p
1 yili askin suredir pesinden kostugum ama bana hic yuz vermeyen 77mm B+W 3.0 single coated 10 Stop ND filtreyi siparis ettim. Yarin elime ulasicak eger kargoda sorun cikmazsa :)

Gecen sene 160 pound civari idi fiyati da simdi 88 e dusmus amazonda. kacirmadan atladim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım burada o kadar cok fotograf cekmemistim.Cevreyi alan panorama yapmıstım bu agac da dahil olmak uzere ve agacı ortaya degil de kadrajın sagında tuttugum yatay kadrajda olan bir fotograf cektim.

Baska bi tane paylasıyım eskilerden.Sanırım yıl 2008,

"Farklı Bakıs Acısı" :)

http://fc08.deviantart.net/fs36/f/2008/266/d/0/Different_Point_of_Views_by_mutos.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...