Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besıktası Kım Durdurcak...

Llama

Öne çıkan mesajlar

arcane olm ben şu anda öle futbol oynuyoruz dedimmi?

oynayamıyoruz.ama öle olmasını istiyoruz.hemen savunmaya geçiyosunuz yaw."sanki siz çokmu güzel oynuyosunuz?"falan diyosunuz.lucescu neyiniz oluyoki?

fatih terime gelip birisi bilmem neremin imparatoru deyince biz bişi diyomuyuz.hiç bi galatasaraylı çıkıp fatih terimi savunuyomu? yada sizde öle teknik direktör yok kıskanıyosunuz diyomu? beğenmez adam fatih terim'i, olabilir. bana ne?

yada biz size çıkıp "bizim eskileri aldınız şampiyon oldunuz!" diyomuyuz.hayır demiyoruz.çünkü geçen sezon ligin en başarılı takımıydınız.şampiyonluğu hakkettiniz.

e o zaman nerden çıkıyo böle bu kendini avutuyosun falan lafları?saçma sapan konuşuyosunuz.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz tartışma. sanki adam her maça 7 defansiv oyuncuyla çıkıyorda.. yaptığı tekşey orta sahayı kalabalık tutup kontra atak futbolu oynatmak. geçen sene bu ligde seyretmesi en zevkli maçları bjk oynamıyor muydu, birde gençlerbirliği? iki takımında sistemi aynıydı. tartışma bitmiştir abi o zaman niye konuşuyorsunuzki lucescu'yu? Alan (bjk) mutlu veren (gs) mutluysa sorun yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Korkak oynatılan bjk :
oynanilan mac 34 - atilan goller
76 gençlerbirliği
63 beşiktaş
61 Gs & Gaziantep
bide atak oynasaydık acaba ne olacaktı..
şu duruma göre biz korkaksak altımızdakiler ne oluyor?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

fizban; sonuçta gençlerbirliği çok hızlı hücuma kalkan bir takımdı geçensene, rakip takımın korner kullanmasını bile kendileri için bir kontra atak hazırlığı olarak planlıyorlardı bnm demek istediğim iki takımda birebir aynı taktiği uygulamasada (zaten uygulayamaz bjk sağlam defans üzerine geliştirmiş taktiğini) hızlı çıkışlarla gol arıyorlar. hızlı ofansif oyuncular bu yüzden alındı takıma, sinan gibi okan gibi ahmed hassan gibi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 18 September 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
Korkak oynatılan bjk :
oynanilan mac 34 - atilan goller
76 gençlerbirliği
63 beşiktaş
61 Gs & Gaziantep
bide atak oynasaydık acaba ne olacaktı..
şu duruma göre biz korkaksak altımızdakiler ne oluyor?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

işte tam futboldan anlamayan birinin söyleyeceği söz
kötü oynamak başka birşey. iyi oynarsan eninde sonunda gol atarsın zaten
Ama anti futbolu iyi oynatan bir hoca, elinde o kadar yetenek varken sadece 63 gol atabiliyosa. Sezonun genelinde kötü oynayan galatasaray 61 gol atıyorsa. Bunu bir sorgulamak gerekir.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme futbol bilgim seninkinden kesin daha iyidir...
Güzel oynayanın çok gol atma zorunluluğu nerden çıktıki? ozaman gençlerin bizden kat kat daha iyi olması gerekiyor.Arkasından bok attığınız adam 2 maçtada azınızın payını verdi ama buna rağmen hala nasıl bok atmaya devam ediyorsunuz anlamak mümkün değil.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

şurda hala kanıtlamaya çalışıyosun futbol hakkında pek bir bilgin olmadığını.
iyi oynayan eninde sonunda gol atar dedim. evet gençler de iyi hücum futbolu oynuyordu o yüzden sizden 13 gol falan daha fazla attılar. pek küçümsenicek bi rakam değil. Ama defansları kötü olduğu için bol bol da gol yediler ve bu yüzden ligi 3. tamamladılar.
gördüğün gibi iyi oynamak her zaman iyi sonuç elde etmek demek değildir. Ama eninde sonunda iyi hücum ediyorsan bol bol gol bulursun.

ayrıca ben dediğim gibi lucescu gs'nin başındayken her zaman gitmesini istedim. gittikten sonra arkasindan laf falan da etmedim. "oh kurtulduk" dedim sadece.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Ozaman bu son 5 maçın rakip kaleye atılan şut oranlarına bak
hatta yanında rakiplerin attığı şut oranına bak. Karşı takımı oynatmamak da bir beceridir , lazio nun yaptığı da oydu ve bence çokda akıllıca oynadılar. Hurra taktiği anca biyere kadar işe yarıyor.
Seni Hıncal Uluç a benzetiyorum zaten , her şeyi en iyi sen biliyorsun, her konuda okadar bilgilisinki engin bilgini insanlara dağıtıyorsun.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi inatla anlamamak için uğraşıyosunuz.neyi savunuyosunuz anlamıyorum? ben şu anda çok güzel futbol oynuyoruz dedimmi?diyen çıktımı? hemen karşı saldırı.sanki yerine gelen adam çok kötü oynatıyomuş.abi kimi,neyi savunuyosun.ben lucescu'yu sevmiyorum.adam akçaabat sebat'ıda şampiyon yapsa sevmiyorum adamı.size ne?ikincisi ben hiç bi zaman lucescu korkak oynatıyo demedim.genel yapılan eleştirilere cevap veriyomuş gibi laf etmeyin.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun: lazio'nun oynadığı oyun açıkçası bana haz vermedi. sana verdiyse birşey diyemem. Ha takdir ettim adamları orası ayrı. Ayrıca adamlar deplasmanda oynuyor biraz daha anlayışla karşılayabilirim. Ama Lucescu evinde bile genellikle anti futbol oynatıyor takımına. Buna kesinlikle karşıyım.

Sivri dilim nedeniyle hıncal uluça benzetebilirsin. Evet onun gibi inandığım ve bildiğim şeyleri göndermeler yaparak dile getiririm doğrudur.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 18 September 2003 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mans'a katılıyorum. luce akıllı futbol oynatıyor. ama vizyonsuz (ki beşiktaşlı yöneticilerde böyle) olduğu için beşiktaş avrupada asla bir şey yapamaz. luce diyor ki "real, barca gibi takımların olduğu yerde bizim için çeyrek final çok iyi" ayrıca sinan engin de "lazio'ya karşı haddimizi bilerek oynayacağız" sen böyle dersen, lazio 2 atar, chealsea 3 takar. çeyrek finale bile gidemezsin.
Ben lucescu'yu daum'a benzetiyorum. Daum da bjk'de iyiydi, şampiyon yaptı, ama avrupada bir b.k yiyemedi. sonra yok daum süper hoca, yok şöyle yok böyle.
Türkiye'de şampiyon ol yeter, taraftarın gönlü hoş olsun, sonra da iyi hoca ol. Türk insanının bunlara kanmaması lazım.
Galatasaray'a avrupada daha fazla şans tanıyorum, bunun tek sebebi gs'nin vizyonunun geniş olmasıdır, yoksa kadro, futbol olarak bjk'den kötü durumdalar.
Valla gs'nin bir şeyler yapması lazım, yoksa uefa'ya 2 takım, şampiyonlar ligine de ön elemeyle bir takım yollayabildiğimiz yıllara geri döneriz. avrupaya bu kadar takım yollayabiliyorsak, bunu sağlayanın gs olduğunu unutmamamız lazım.[hline]Erkan baba günün birinde demiş ki:
"Bil Mukabele"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Gordon Milne döneminden sonra bjk nin göze hoş futbol oynadığını görmemiştim, luce ile onu yakaladık, bu bana şahsen yetiyor.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide şampiyonlar ligini ve kupaları hiç katmıyorum yoksa 2 katına çıkıo fark

sonuç olarak demk istediğim lucescu bizdeyken defans oynatıyordu, hiç birzaman bir fatih terim'in oynattığı maçtaki zevki alamıyordum, hatta 10 da 1'ini alamıyordum[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

Hagi farki senin o yazdigin. Fatih Terim'le alakasi yok. Hagi ve Hakan süper anlasiyorlardi. he bir de arif.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

He ayrica, teknik direktör tabii ki önemlidir. Bakin bir Daum'a, bir Lucescu'ya..
ama Fatih Terim'in öyle ahim sahim bir özelligi yok. ve de Hagi GS'de bir teknik direktör gibiydi ve fatih terim bütün türk futbolculara ana avrat düz giderken, Hagi ve Popescu'ya tek kelime laf edememistir.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...