Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk-Lazio

SbNN

Öne çıkan mesajlar

ilhan, lucescu yu suçladı. lol[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

lol meph.

para uğruna taraftar desteğinden olduk süfer bir yönetim. lucescunun taktiği baştan yanlıştı. sinan birşeylere çabaladı helal olsun yine de. ilhan yerine sinan olsaydı maçın başından beri birşeyler olabilirdi

kaan dobra rezaletti. pasları tutmuyor, topu ayağında tutamıyor falan. neyse, artık fazla konuşmak istemiyorum umarım bundan sonraki maçlar iyi olur. umarım beşiktaş anlamıştır lazio'nun malatyaspor'a pek benzemediğini..[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse peki siz haklısınız tartışmaya giremem yatıcam çünkü

Şampiyonlar ligi maç skorlarını yazıyorum

E Grubu
Manchester Utd. 5 - 0 Panathinaikos

Rangers 2 - 1 Stuttgart

F Grubu
Partiza Belgrad 1 - 1 FC Porto

Real Madrid 4 - 2 Olympic Marseille

G Grubu
Beşiktaş JK 0 - 2 Lazio

Sparta Prague 0 - 1 Chelsea

H Grubu
Ac Milan 1 - 0 Ajax Amsterdam

Club Brugge 1 - 1 Celta Vigo
Sosyal ağlarda paylaş

İtalyadaki lazi maçından önce stam'ı topuklarından vurdurtalım yoksa bjk, lazio yu asla yenemez. Şimdi tek umudum uefa kadlı onu da bitirirlerse. Ne yapayım ben lig şampiyonluğunu.
Lucescu akıllı felan zannederdim niye ilhanı ve tümeri çıkardı anlamadım. Bence çıkması gerkenler pancu ve kaan dobraydı. İksi de resmen dağıldılar. Ahmed hassan o durumda maçı kurtaramazdı. Lazio 11 kişi defans yapıo bir de stam var zaten. Bjk nin her atağı duvaradan dönüyodu resmen.
Şimdi paşa paşa ingiltere de de bir yenilelim de rahtalayıp ligimize veya uefa ya döneim.
İlhan bize yeter diyen, 1.85 boy ortalamasına sahip lazio defansını, 1.70 boy ortalamsına sahip hücum oynucularamıza havadan pas attırıp geçmeye çalışan lucescu yu kınıyorum.

Bu bize ders olsun senye daha iyi bir takımla gene şansımızı deneriz. :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

lucescu'nun taktiği türk takımlarına karşı süfer. akçaabat sebat konyaspor falan onları yenince türkiye liginde şampiyon olunca aşmış teknik direktör oluyor.

bu avrupa'da işlemez. ben iddia etmiyorum scala yada daum'un daha iyi birşey yapabileceğini, ama lucescu'nun da şampiyonlar liginde pek dayanabileceğini sanmıyorum. hıncal'ın dedikleri doğru. defansif futbol olmaz, fatih terim'in uefa kupasını aldığı sene gibi bir idealin olmalı, risk almalı ve hırslı olmalısın. başarı ancak öyle gelir.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 17 September 2003 00:13 tarihinde demiş ki:
Takımda adam gibi forvet yok.Sadece ligde oynayan fener pierre van hooijdonk gibi forvetler alırken ş.liginde biz hiçbir adam almıyoruz.Hıncal'ın dediği doğru.Lucescu büyük hedeflerin hocası değil.Bu iş olmuyor Luce ile.Forvetsiz ne yapacaksın sen şampiyonlar liginde.Rezillik.

Ha şunu bileydin!. :D
Sosyal ağlarda paylaş

lucescu şampiyonlar liginde yapamaz ama gsyi çeyrek finale çıkarır. clde bi bok yapamaz ama roma abrcelona liverpool grubunda son maçta ofsayt golle kaçırır çeyrek finali.
di mi?

ama ilhan pası verse giunti atsa. defans aptallık edip stami bos bırakmasa sinanın top direkten dönmese bi şekilde yensek ı love you luce degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ne olacaktı? 6 orta sahayla oynadık ama adamlar orta sahada bizden kalabalık oluyorlardı.

adamlar zaten piskopat kontraatak oynuyorlar. sen bir de forvet koyacaksın. hadi bakalım kimi çıkarcaksın? bir defansif daha değil mi? ne olcak ozaman adamlar darmadağan etmezler mi senin ortasahanı.

ilhan da konuşacağına pas verseydi
Sosyal ağlarda paylaş

oturmuş bir takımı, uefa şampiyonu olmuş ve korkulan bir takımın başına geçip hagi olmasa bile şampiyonlar ligi çeyrek finaline çıkarmak, beşiktaş gibi fazla avrupa tecrübesi olmayan uefa'da en iyi başarısı çeyrek final olan ve adı pek duyulman bir takımı çeyrek finale çıkarmaktan daha kolaydır.

neyse, ben yatıcam yarın erken kalkmak zorundayım. bu sinirle de iyi uyunur mu acaba :)[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 September 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
Bjk'nin taktiği son derece iyiydi
tecrübesizlik + fizik eksikliği
2. yarıda moraller gitmese kazanıcağımız maç laziodan kat kat iyi oynadık

morale failure olması zaten umutları tüketti. ahmet hassan ile sergene ümit bağlamıştı beşiktaş, onlar oyuna girince bir 5-10 dk canlandık sonra baktık yine geçemiyoruz o zaman da oyuncular çöktü.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

lazio deyip geçmemek lazımmış.
adamların pozisyonu az diyosunuz da allah için "hii bu da kaçar mı" diceğiniz kaç tane bjk poizsyonu var ?
1 tane giunti'nin, onda da ilhan faulünü görmedi şansa hakem. (pozisyonun başlangıcında)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

@Lvl_Sabo: Alakasız zamanlarda "ben gralım" durumuna girerek gereksiz laf sokmaya çalışmaları bırak.

@Kaan Dobra: Bu adam avrupa maçlarında oynayamaz. Geçen senede böyleydi. Daha göremedi luce.

@Ahmed Hassan: Bakalım o ne diyecek. Şampiyonlar liginde harikalar yaratacam diyordu, aldığı her topu öldürdü. Bir de sağa sola kızıyor.

@İbrahim: Hastasıyım. Adam gibi oynayan tek isimdi.

@BJK 3. olur bu grupta.
Sosyal ağlarda paylaş

İbrahim e helal olsun valla. Adam yüzünden concecacio mu ne(isminin yazılışını bilmiyom) kanat değiştirdi hatta oyundan çıktı. ve karşısındaki savunma oyuncusuyla maç boyu dalga geçti resmen.
maç boyu tek bir kez bile soldan bindirirken top kaybetmedi.

Stam ı topuklarından vurdurtma fikrim hala geçerlidir. İlgilenenlere duyrulur. :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 17 September 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
oturmuş bir takımı, uefa şampiyonu olmuş ve korkulan bir takımın başına geçip hagi olmasa bile şampiyonlar ligi çeyrek finaline çıkarmak, beşiktaş gibi fazla avrupa tecrübesi olmayan uefa'da en iyi başarısı çeyrek final olan ve adı pek duyulman bir takımı çeyrek finale çıkarmaktan daha kolaydır.
[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :

lucescu dünyanın en iyi TD'ü desen hadi yine daha anlayışla karşılarım. ama allah için bjk'nin karşısına uefa kupasında gelen bütün takımları tek tek yazar mısın bana ? hangisi adam gibi takımmış. ilk doğru düzgün takıma elendiniz işte (lazio)...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 15 September 2003 16:46 tarihinde demiş ki:
lazio'nun gücünü hafife alanlar sanırım maç günü kötü bir gece geçirecekler.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

illa bi daha alıntı yaptırıcaksın nukem...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...