Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bjk-Lazio

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
BombaciMulayim, 15 September 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
durun en karizma galibiyeti yazayım:
ilk yarıyı 0-4 lazio önde bitirir.
maçı ise 5-4 beşiktaş önde bitirir.
oldu mu? ehoe böyle bir maç olursa hakkaten unutamayız heralde.
abi o değil de tam dersi daha muhtemel :) alıştık fark atıp farkın kapanmasına :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yani bende heyecanla bekliyorum maçları ama.
benim bi UEFA finalinden önce uykum kaçmıştı.bide çankaya üniversitesyle yapacağımız maçtan önce.onun haricinde hiç bi sefer öle olmadım yani.

bu daha ilk tur abi.bugün normal bi maç olacak.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 16 September 2003 14:40 tarihinde demiş ki:
olm bilip bilmiycek ne var bunda?neyi bilmiyo olabilirim?

ayrıca sinirenecek ne var bunda.komik adamsın.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

BJK'li değilsin, Lazio ile olan hesabımızı bilemessin.
Ayrıca sinirlenmedim.. Garip adamsın..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 16 September 2003 18:19 tarihinde demiş ki:
BJK'li değilsin, Lazio ile olan hesabımızı bilemessin.
Ayrıca sinirlenmedim.. Garip adamsın..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

ne hesabı olm.dayakmı attılar size.dövdülermi yolun ortasında.kız arkadaşınızın yanında.

futbol lan bu.hani oyun olan.hani adamların topun peşinde koştuğu.yenmekde var yenilmekte.bunu hazmedemiyosanız, delikanlı ayaklarıyla, hesabımız var falan diyosanız sizin sorununuz.

bu arada doğru söylemişsin ben garip bi adamım.ama sen cidden komiksin.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

biri yazmış 5-0 6-0 yeniliğimiz maçlar vardır. Ve kesinlikle doğrudur. Ama o zaman ki şartlarla şimdiki şartlar çok farklı. O zaman defansımızda erman vardı kalede de shorumu :) TD de scala idi. Nouma da her maç oynmıyordu. Elimizde bir tek nihat vadı kısaca. (ahmet dursunu saymayın)
Bu sene işler çok farklı. Beşiktaş eğer laubali oynamazsa hiç bir takım 2 den fazla gol atamaz. İsterse real madrid gelsin.
Siz şimdi oha salladın felan diyeceksiniz. Ama benim görüşüm. bu bjk yi yakından takip eden herkes de bunu söyleyebilir.
O kadar hücum oyuncumuz olmasına rağmen neden gol atamadığımıza gelince genelde son vuruşlardaki aptallıklar hep başı çekmiştir.
İstanbulda yenildiğimiz lazio maçında bütün avantajlar lazio içindi.
- Bjk orada 1-0 yenilmişti ve kesin gol atmamız gerekiyordu.
- Zago ve ibrahim yoktu.
- Beşiktaş gol atacam diye çullanıp bireysel hatalardan iki gol eyince maç öyle bitti. İlhanın kaçırdığı golleri sanyıorum bile.

Bu gün ise şartlar çok farklı. Ahmet hariç sakadımız yok cezalı yok. Bütün takım formda! Ve kozlar lucescu nun elinde.

kağıt üzerinde biz daha şanslıyız. (chealse inönüye gelince de şanslı oalcağız) ama bu işler sahada böyle yürümeyebiliyor.
Sonuçta top yuvarlak ve lazio bir gol bulursa bu maçı lehine çevirebilir. Ya da penaltı olabilir. Zago kırmızı kart görebilir.
Son 2 yazdığım şeyden çok korkuyorum. Bunlara rağmen Bjk hala kağıt üzerinde daha şanslı. Ama bu sonuca etki eder mi orasını bilemem sadece umut ediyorum.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

zago bu grup maçlarında en az 1 kırmızı kart görüp en az 2 maç ceza görücek

bunu iyi bilen lucescu'da emre aşık'ı takıma monte etmeye çalışıyordu ligde

zago, 3 büyük kulüpten birinin oyuncusu diye çok kollanıyor ligde ama avrupa'da affetmezler

bu arada bu maç beşiktaş avantajlı ve favori ama chelsea inönüye geldiğinde bile favori olucak[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...