Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Tiberium Wars

Laorx

Öne çıkan mesajlar

yükledim oynadım ACT II'ya yeni geçtim orda kaldım. Jennifer Morrison a hayran kaldım. apc'lere mammoth desteği verince hasta şeyler çıkıyor ortaya. apclerin içini doldurup her tür asker tipiyle, öne rifle man apcsi, gerisi arkadan gelirken çok dehşet oluyor herşey. ortalığı birbirine katıyorsunuz resmen. multi oynayacak adam aranıyor. tabi haftasonu için:) hamachiden.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar GDI'ın 7. bölümü falan galiba.Cairo olması lazım. bi tane Nuke var. Onu havaya uçurmaya çalışıyoruz. bölümün iki tarafında sağında solunda boşluklar var. her türlü kombinasyonu denedim, yemiyor abi. oraya malum Mammoth da sokamıyoruz. commando ve troopers la girmeye çalışıyorum yok yemiyor arkadaş. orca kullanayım dedim, theres no air defence diyor lavuk fakat yok o da geçemiyor. çok sıkı kanat defansı var adamlarda. hardda oynamayınca da tadı çıkmıyor. napmak lazım?

[ Mesaj 04 Nisan 2007, Çarşamba - 22:28 tarihinde, MrLevie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cairo bölümünde sadece Zone Troopers bastım çok rahat oldu. Soldaki açıklık üzerinden atlıyorsun, atlaya atlaya enerji binalarına gidiyorsun onlardan birini uçurunca nuke iptal. Sonra geri geliyor bir daha countdown. 3-4 tane Zone Trooper ve biraz mikro ile nuke binasını uçurmak da mümkün.

Hamachi den oynuyorum.

[ Mesaj 05 Nisan 2007, Perşembe - 13:47 tarihinde, arcane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie, firebirdlerin ışınlanma olayını kullanarak gecebilirdin direkt patlatırdın hatta cok kasmana gerek yoktu..
nod act V deyim ama bana mı öle geldi yoksa nod cok zayıf mı kalmıs anlamadım, campaignlere basladıgımdan beri cok zorlanıyorum bi de üstüne scrim kusatması geldi iyice evlere senlik oluyo, gdi beni indiriyo scrimde onları :P
bu arada nodların commanderı caprica 6 diye bildigimiz hatun ah kane ah az diilsin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kane Edition bildiğiniz collectors edition. Ekstra map ve behind the scenes videolar var. Nedir bilmiyorum henüz bakmadım.

Valla ben şu an tahminen baya kötü oynuyorumdur 3 kez mi ne oynadım hepsinde yenildim eheh. Sınav haftası olduğundan oyuna ağırlığımı veremedim. Yarın son sınavı veriyorum oynarız bol bol :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o olaya çok sinirim :P
Görevlerde, skirmish'te bilgisayara kök söktürüyosun, internet kafede arkadaşlarınla saatlerce savaşıyosun, hatta yeri geliyo 2 arkadaşın aynı anda saldırıyo kendini savunuyosun. Sonra bunlar sana gaz veriyo internetten oynamaya başlıyosun ve hüsran. Bi kere yenemeyip 50 kere yeniliyosun.

Bi süre geçince yenilmemeye başlıyosun tabi de, niye strateji oyunları böyle?

[ Mesaj 06 Nisan 2007, Cuma - 11:52 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...