Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Dr00ds !!111!

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ben sağlam bi heavy hander bulıyım direk imp slam build'a gecicem zaten, 41 armsda yalan gibi geliyo ama bakıcaz işte,

41 arms yalan dediğim pvp icin değil pve dps icin

slam ebnce cok bomba olabilir kafa yormak item bulmak lazım ama önce,

interrupt olmıyan 0.5sn slamlar gümbür gümbür inebilir kafalara
Sosyal ağlarda paylaş

Tsericden pvp adına iyileştirilmeler geleceği söylendi tanklık içinde threat scalelarda oynamalar yapılacak ama warrior single olacakmış yine.(Sanırım bu raidde prot pala/feral druid almak için böyle yapılıyor.Unutulan bir şey raidlerde 1 warrior slotu var =P bu halle tabi)
Ayrıca dikkatimi çeken bir şey var posterın attığı gelecek yenilikler kısmında pvp trinketinin 2dk cd ye düşeceği vurgulanıyor.Bu warrior'a özel bir şey değilki ayrıca bu skillmidir?Böyle kandırmacamı olur???
Öyle yada böyle gizlice rage gaini eski seviyelere olmasada düzeltecekler.Salak adamlar olayı sadece pvp adına düşünüyor.2 mob geliyor 2. moba sunder spam yapacak rage yok.Ayrıca tank iken gelen def/armor/block/parry/miss rate rage gaine büyük bi kazık çakıyor.
Gene tseric demiştiki bir daha asla rewamp olmicak.Sizce bu inandırıcı mı?
Warrior forumlarını geziyorsanız bırakanları/reroll atanları görmüşsünüzdür.
Ayrıca bazı konu başlıkları mükemmel deneyimler yansıtıyor birde posterın verdiği saçma salak cevaplara bakın.

PS: Rage gaini yazacağıma nerf gain yazmışım dil o kadar alışmışki gözler o kadar alışmışki dikkatimi sonradan çekti =P

[ Mesaj 18 February 2007, Sunday - 19:38 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten tanklık hak getire,

bence karazhanda falan da paladinler/druidler tanklık yapabilir, cunki raidde paladin sayısı oyuncu başına gelicek bless sayısını arttıyo direk bikez, e bu adam warriorla aynı tanklığı yapıyo hatta daha zor aggro kacırıyo, druid se daha fazla healt pool ve armor'ı sayesinde ayrıca hp regeniyle zaten normal skilleriyle warrior kadar aggro tutarken kendini heal ederken üstüne dahada fazla aggro yaratıyo, falan güzel yanı

taunt rotation gerektiren bossda olmadığını düşünürsek bence warrior manasız şu anda 5 manlaeri gectim karazhandada

ha derseniz battle shout raidin incisidir o olmadan olmaz bilemem tabi, commanding shout da fena değil aslında 760 hp falan ama bilemiyorum 760 hp yerine tankkı partisine bütün raide'e 1 bless daha daha iyidir bence

ha bide unutmadan feral druidlerin %5 crit ve her crit yediğinde %2 kendini healı var bütün aprtye ve kendine bunun yanında %15 aoe yememe, ve mangle la beraber single target tankingde cığır acıyo kendileri.

holy dmg bonusları ve holy shield la paladin durup dururken aggro üretiyo zaten paladinin threat yaratan mevzularının hepsine girmiyelim cok var cunki ha avanger shield kötü bi skill mi evet baya kötü bence. Paladnin faydası burdada bitmiyo, tanking party de warrior yerine paladin girmesi demek o partide 2 aura demek veya hunter'a yer acılması shaman yer acılması demek bunlar güzel şeyler.

warriorda cokksıa ozetlersek, imp sunder armor ve focused rage sunder'ın costu'unu 15 rageten 9 rage yapıyo olsa bile hala sunder atamıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

cüce bende lunar crescent var
aldor u exalted a grindlerken 33 arms ( blood frenz) 23 fury imp slam 3 prot yaptım
açıkçası hiçbişey kullanmıyosun ms felan paso slam spamlıyosun 1600 civarı düz crit 2000 civarıda enrage crit deathwish le 2400 civarı bi crit vuruyosun.ama wf olmadan instancelarda onu spamlayacak rage çok zor geliyor yok yani damage işi zor anca solo için.ayrıca imp intercept olmadığı için pvp de yalan oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior şu an bitik bi class zaten bu oyunun patch notlarını okursanız şu ana kadar kendisi kadar nerf yiyen 2. bi class yoktur herhalde.

Blizzard kendisi ile çakışan bi firma diyorki karakteriniz ile iş yapabilmeniz için end game/insane gear yapmanız gerekir.2 3 kişi bu sıfata erişiyor 1 video çekiyor hööÖÖp nerf (!)
Bu aptal developerlar o itemleri dahil ettikleri zaman hesaplıyamıyorlarmı geleceği?

Benim dmg nerf dediğim olay buydu yani.Kısaca şu orta halli bir wpn ile 1.5k vururken epic bi silahla 5k vurmasın bunun yerine pvp/pve etkili skiller gelsin (örneğin snare olayını improwed spirint gibi ability ile çözseler base dmgler nerf edilse tabi abartıya kaçmadan yada bunu treeye endeksleseler 1 tarafa giderken dmg için gidilir ama şu an ki gibi olur warrior diğer tarafa gidince dmg düşer ama daha etkili skiller gelebilir.)
Yani neden warrior epic giymek zorunda sadece? (zorunda kelimesinin açılımı blue gearla yalan green ile olmayan bir class)
Neden sadece warrior 2. bir supportera ihtiyaç duyar?
Neden pvp trinketi warrior için bu kadar önemli kılınmış gelecek yeniliklerin arasına sokulmuş?
Neden en zor oynanan class warrior?
Tanklarken parmak kası geliştiriyorsun yan masadaki arkadaşım 1 tuşa basarak tanklıyor ve beni threat generation da 5 e katlıyor?
Neden warrior prot iken yeterli dps sarf edemez? (burada bear tank kıyaslaması için)
Madem warrior geara çok bağımlı bir class o zaman prot giden warrior alacağı str/def/block gibi olaylardan extra aggro üretebilmelidir ki söylediklerinin bir manası olsun...
Off gene sinir yaptım alacağın olsun blizz bi class ancak böyle katledilirdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...