Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

1-Ytl ayarı nerden yapıyoruz bende $

-yukardan ''Karakter'' i seç. sağdan ''kullanıcı bilgileri'' ni seç. orda ''para birimi'' var. onu YTL yap.

2-Kitap nerden alıcaz bulamıyorum.

-yukardan ''Şehir'' i seç. sağda ''dükkanlar'' var ona tıkla ordaki dükkanların en az 5-6 tanesini aç (bazısında olan bazısında olmuyor yada fiyat farkı oluyor. gezmen lazım) alış veriş yapı seçtiğin zaman dükkanda solda menü çıkacak işte kitaplar, giyecekler falan filan diye. ordaki ''kitaplar'' ile kastedilen şey yetenekler işte. hangi meslek hangi yetenek istiyor http://www231.popomundo.com/common/Rules.asp?action=Employees

3-Hiç param yok 450$ a çalışıyorum min kredi 5bin$ alayım mı kitap almak için ?

-5 bin alma. sen 450 yi biriktir biraz 1000 falan yap. konserler al 1 ay 2 ay sonraya bide (ne kadar geç tarihe alırsan o kadar çok seyirci gelir o kadar çok para kazanırsın). paran 1000 oldukdan sonra seri ilanlardan takip et hangi meslekler var. yukarda verdiğim linkteki listeden o mesleğin sitediği kitap hangisiymiş bakıp fiyatı ne kadarsa o kadarlık kredi çeker başlarsın işe.

4-Mesela şimdi bi iş buldum 750$ özel tim görevlisi yetenek istiyormu bilmiyorum işim olduğu için giremiyorum çıkarsam işe tekrar girebilir miyim?

-özel tim görevlisi olmak için özel silahlar.. vs vs die bi kitap var o lazım. onu okumak içinde vip olman lazım. yani o mesleği geçmen lazım :). işten çıkmak için en az 1 haftadır çalışıo olman lazım. çıktın diyelim başkası kapmadan hemen geri girebilirsen girersin. ama kaparlar bence çünkü istanbul oyunda en çok nüfusu ve en çok işsizliği olan şehir. hemen atlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh.. buralarda değildim.. cevaplar verilmiş ama üstüne basa basa söylemekte fayda var.
Kredi almayın! Zor ödersiniz.

biri LA'de öğretmen arıyormuş.. ben (Warren Cameron) LA'deyim ama mayıs'a kadar falan Turne var.. geziyorum işte. Sonra da kaset çalışmaları falan :(

iş olayı, çok düşük fiyatlı yerlede çalışıyorsanız patrona mesaj atıp zam isteyin. hiç olmazsa bir sorun.. 450 falan çok az yahu. Barmenlik falan yapın
Toronto'da oturan varsa Lions Den Club 'da barmenlere 900-1000 hatta 1100falan veriyorum, şehirdeyseniz (inaktif değilseniz yani) daha bile fazla veririm. Zam yapmazlarsa bir hafta sonra işi bırakıp daha iyi işe girin. Hep bankaya para yatırın. %2faiz benim gördüğüm en yüksek faiz. Bir hafta dokunmazsanız faiz işler. Bankada paranız hep olsun.

Buradan sonrası CEO'lar ve CEO olmak isteyenler için:
CEO olursanız, olmadan önce profitten % kaç kar alacağınızı falan sorun. 1m$ ve üstü için %50-%60 çok iyidir. Güç 90000W üstü olmadan yarışma açmayın. Kontaklarınız iyiyse Global Yarışma açın vs.
Sosyal ağlarda paylaş

CEO luk zor is dasaaa sende oyle bi yazmissinki sadece kluplerde ceo olunuyo. ben plak sirketinde calisiyorum orasida zorluyo surekli yeni albumlere ne kadar siparis verecen kararsizligi milleti baglamaya calismak falan . bu arada vip olup sirket acicaklar varsa tavsiyem 100k$ biriktirin gidin adam gibi klup acin benim gibi salaklik edip jam falan acmayin bi bok kazanamazsiniz sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

VIP olmadan bi şi açammıyorsun bildiğim kadarı ile.. Önce şirket açman lazım sonra yer satın alabiliyorsun. Ama işletmesi falan pahalı epey. 500k - 1m$ olmadan hiç işin içine girmeyin. Kendinize mi, ev kirası mı, şirket mi.. hangisine para yetişir ki?

Hastalık nezleyse falan iyileşliyor 3-4güne ama uyuz falan için doktor lazım diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumadan once isten ayrilirsak ogune kadar birikmis paramizi alabilirmiyiz yoksa kendimiz ayrildigimiz icin avucumuzu mu yaliyoruz?

Birde parasi olanlardan biri bana 2500-3000 dolar civari gonderirse super olur.Bir kitap alip accountant veya lawyer olup dogru duzgun para kazanmaya baslayabilirim. Suanda yapabildigim eniyi is sales person oda 1000 dolardan az maasi.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver, o yaptığın şey yasak. krediyi alıp bu karakterine eşyaları aktardığın an iki hesabında kapatılır. ki zaten yuksek bi kredide alamazsın. 5000 max. oda belki verirler. sonuçta otomatik bi sistem diil kredi olayı. banka sahipleri bakıo ödeyebilcek mi bu kişi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yenilenmiş site.. hmm beğenmedim ben ya.. nerde eski dizayndaki fotolar.. nerde şimdiki resimler.. öeh.. olmamış diyor 2 veriyorum.. Ama kullanıcı resimleri vs büyümüş.. daha fazla oyun alanı doğdu bize resimlerde.. menülerde pek bi değişiklik göremedim henüz
Sosyal ağlarda paylaş

tanrım... bütün her şey devasa boyuta gelmiş!! Sanki eski bir oyunu açıyorumda 1024x768 olan ekranımda bir anda 640x480 görüntüler geliyor. O denli büyük yazılar, resimler!!

a)çekik gözlü çinliler oyuna girecek. çekik gözleri arasından ekrandakileri görsünler diye yapıldı bu tasarım

b)bi sürü salak çocuk oyuna doluşsun istiyorlar

c)bu siteyi yapanlar kafayı falan yemiş olmalı bilakis "bu ne böyle" diye bağıramadan gözlerim acıdı yahu..

d)buna bişi bulamadım ama DÜMBELEKLEEERR!!! diye bağırmak istiyorum

iş bu mesaj ilk bakışta çekik gözlü iş gücümüzü sömüren ama kafası çalışmadığı için berbat ürünlüler yapan iğrenç küçük çinliler, suç makinesi kahrolasıca kokain ve ex bağımlısı eroin düşkünü çeteci latinolar, pis kokan tenleri ile yamyam zenciler, lanet olası kırmızı burunlu alkolik ve iğrenç kulak tırmalayan aksanları ile bır bır konuşup kendilerinin komik olduğunu zanneden ingilizler, gerizekalı televizyon bağımlısı zıvanadan çıkmış bush yalakası dombilinin önde gideni garabet suratlı amerikalılar hakkında ırkçı yakıştırmalar yapar gibi gözükse dahi esasında kesinlikle böyle bir niyet bulunmamaktadır. Dahası iş bu mesaj; her ne olursa olsun, ister iğrenç tasarım ister iğrenç insanlar bütün insanların bir arada yaşaması gerektiğini bize aşılamaya çalışmaktadır. ve hatta "we are the world we are the children"

the dasaaa, part time ku klux klan başkanı, diğer part timeda da dünya barışını amaçlayan Bono (bir nevi yin yang yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...