Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Az Alkmar

tellos

Öne çıkan mesajlar

Önder, Lugano ve özellikle Aurelio 'nun takıma katılması ile FB nin defansda biraz daha toparlanacağını düşünüyorum.

Ancak forvette de sıkıntı var.Kezman oynayacak olsa da muhtemelen maç eksiği nedeni ile %100 kapasite ile oynayamaycaktır.

Olay yine Tuncay, Tümer, Alex, Appiah gibi orta saha adamlarının yapacağı koşu ve şut organizasyonlarına bakar...
Sosyal ağlarda paylaş

forbette kezman olmasada cok problem degıl cunku takım ıstedıgınde gol atabılıyor.onemlı olan sacma sapan gollerı yemıyelım bıreysel hatalardan.Alex ın yerıne Aurelio ile başlayalım Denizi oynatmasın ilk 11 de;Volkan her gelen topu seyretmesın,bir de defansımız kadelemelere düzgün girerse macı kazanmamız işten bile değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Alkmar Ahmet Çakar'ın da dediği gibi dengesiz bir futbol oynuyor.
Ucuz defans hataları, yenilen çok gol...vs.
Bazen de organize ataklarla 4-5 gol birden buluyor. Bu maç Fenerbahçe'nin basmayan ortasahasını beğenmedim açıkçası. Rakibe hazırlık olanağı tanındı, pas yaptırıldı.

2. maç için Fenerbahçe'nin şansı var.
İyi oynarsa devirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi işte bişe demedik allahtan istemiyosunuz yani isteseniz toptan sıçtık.
ayrıca bu kadar salak mı fb de istemiyor da kendi evindeki maçta berabere kalıyor? zaman mı yetmedi noldu yani?

biz de madrid'i 2-0 dan gelip 3-2 yendik ama kimsenin ağzından istediğimiz zaman gol atıyoruz saçmalığını duymadım.

ayrıca öyle verebileceğin çok örnek yok. bi tek antep maçınız var 3-0 dan 4-3 e gelen. onda da bi dümen olduğu bariz belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece az alkmaar macı degıl!! frankfurt macının sonlarında 2 tane cakmadıkmı bunun gıbı sayısız ornek var.bırazcık onyargıdan kurtulup tarafsız gozlerle ızlersenız (gözlerinizle izleyin diyorum dikkatinizi çekerim) kolay gol atabılen,sıkıstıgımız zamanlarda skoru lehımıze cevırebılen bır takım oldugumuzu gorebılırsınız.Ama bunun yanında cok da kolay gol yedıgımız de bır gercek alkmaar macında benı korkutanda defansımız zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Manchester da '99 yılında Bayern'e atmıştı son iki dakikada iki gol, 1-0'dan 2-1'e getirmişlerdi ve "İstedikleri anda gol atıyorlar"dan ziyade "Şanslı herifler" denilmişti.

Benim bildiğim Türk takımları -hepsi dahil-, istedikleri anda gol atmaktan ziyade, en olmadık zamanda gol yeme potansiyeline sahip fazlasıyla.

İstediği anda gol atan takım arıyorsan (bkz: Real Madrid)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dünyada istediği zaman gol atabilen bir takım yok ne diyonuz siz. İstediği zaman gol atabilecek bir takım olsaydı, bu iddiayı ortaya attığı günden itibaren hiç mağlubiyet almazdı. ne demek istediği zaman atıyo istemediği zaman atamıyo, öyle şey mi var yahu. 2 maç cevrildi diye havalara girmeyin. zamanı gelicek fener de 2-0 dan 2-2 ye maç vericek belki. o zaman da "sadece 2 tane atmak istemişiz demek ki" mi diyeceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Toggie sen hiç inşallah yenersiniz veya başarılar demezmisin?avrupa takımı vs Türk takımı ya fener,cimbom,beşiktaş veya başka takımlar yani türk takımı tutulur bu tip maçlarda.ne bu feneri kötüleme çabası.yenilsek kınamı yakıcaksın sen.biz kendimiz için değil Türkiye için gidiyoz oraya bi inşallah yenersiniz demeyi denesene.topicin başından beri paso b.k atıyon fenere.hangi takımlıysan çokmu kralmış oda fenere laf savurup duruyon.spor yazarları yapmıyo o kadar eleştiri hiçmi yok iyi yönümüz bizim.

[ Mesaj 21 February 2007, Wednesday - 19:38 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...