Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde Paintball denemesi?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Ewet bu denemeyi geçeleştirmek farz oldu artık bunca yıldır Paintball topic açılır ve öyle kalır.
Şimdi güzelce bir araştırma yaptım bunz sizlere aktaram. 3 Tane alan var paintball için biri Karagöl(karşıyakda sanırım) İnciraltı ve Özdere

İnciraltındaki yer ücreti kişi başına 25 YTL ve bunun karşılığında bütün elbiseler kasklar silahlar 50 Mermi vs.. verilmekte ve bu 1 Saat için geçmekte.Eğer oyun içersinde 50 mermi bittiği taktirde yenisini almak isterseniz 5 ytl karşığında gene 50 mermi verilmekte.Buradaki alanda min 5v5 max 10v10 yapılmakta.5000 m2 boyunda

Karşıyakadaki ise kişi başına 75 YTL ve bunun karşığında her takıma 2 ATV mot. 2 tane Sniper tüfek 2 tane Sis ve Ses Bombaları 4 telsis 150 mermi ve Tost+Cola verilmekte 2.5 saat için buda..Alan hayvani büyüklüte(40.000m2) içinde terk edilmiş köy evleri ve askeri araçlar vs.. bulunmakta.Burada ise 20v20 25v25 gibi fazla kişilerle yapılmakta.

Özderedeki ise özelliklerini unuttum oranın :D lol sallayın uzak zaten :P

Şimdilik bizim için uygunu İnciraltı orada güzel bir gün geçirebiliriz. Herkez o gün için 50 ytl ayarlarsa bütün gün güzelce eğleniriz. 23-24 nisan derim hazır o günler tatil olduğunuda kale alırsak hemen hemen herkeze uygun olur sanırım.

Ulaşmak isteyenler için:
[spo]İzmir Paintball Spor Klübü Tel: 0232 277 47 30 Adres:İnciraltı cd.(Ağaçlı yol) No:32 Balçova

www.adatepepaintball.com [/spo]

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 11:00 tarihinde, slayer77 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte 25 ytl paintball 5 ytl extra mermi diye hesapla yol mol yemek alkol vs. derken 40 ylt eder.Evet 40 Ytl ye güzel bir gün ve yanına paintball gibi zevkli bir oyun.
Kimler gelicek hafiften hazırlamalar yapalım.
İçin rahat olsun Levie yapıcaz bu sefer taktım kafayı sarıcam panitballculara :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...