Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]ben size cozumu 3 asamada soyleyim.

hiro gecmise gider, once gorunmez amcayi bulur peterla bulusturur. boylece peter kankam patlamaz.

sonra, clairei bulur nathanla bulusturur, nathan al kizini git der, ucar giderler sylar bulamaz.

ondan sonra peterin elinden tutar, tum gerekli gucleri topladiktan sonra sylari doverler, amerika da normal yasantisina devam eder.

ha bu sefer ortadoguda gecer 5 sene sonraki felaket orasi ayri.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Hakketten de en guzel bolumuydu.Yalniz biraz daha action izletseler guzel olurdu,tam guzel bi dovus izlicez dedim,gostermediler :)

[spo]Bu zaman kirildi bukuldu durdu,kavramina girmemek lazim ,oyle olunca insanin kafasi feci karisiyo.Ayrica niye durdurup da sikmiosun su Sylar`in pekmezini diye Hiro`ya kiziyosun,demiosunuz ki sizde: Oyle olsa ilk bolumden dizi biter diye.

Ayrica Claire `e uzuldum cizdirince kafayi.Bu arada yeni sac rengi super olmstu,gecmse geri donulunce kizil isteriz yine :) [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
linderman ne oldu bu arada, peter onun güçlerini de kullanamaz mı? Öyle olsaydı gelecekteki Hiro'yu da kurtarabilirdi falan filan diye geliyor aklıma.

[spo]Televizyonda operasyonlardan bahsederken,daha önce yapılan Linderman operasyonu fala dedi,heralde ilk ona operasyon yaptı nathan,temizledi onu galiba...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]zaten 5 yıl sonrasında da peter'in patladığı ama nathan'ın suçu sylar'a attığından bahsediliyor.
hiro'da sylar'ın patladığını sandığı için önce sylar'ı durdurmak istiyor.

ayrıca patlamada küçük kızın etkisi olabilir. küçük kızın gücünün haitilinin tam tersi olduğundan bahsediliyor. haitili nasıl bunların gücünü engelliyorsa, bu kızda sanırım güçlerine güç katıyor. bu yüzden sylar'a karşı küçük kızı kullanmak istiyorlar.
tabii peter bu kızın yanındayken aşırı güçten dolayı patlamış olabilir :P[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

peter baya bir oynadı gilmore girlste. Hatta o dizideki diğer erkek eleman şimdi supernatural da başrol de.
Hiro'yu da bi ara cold case de görmüştüm. Sonra başka bir dizide daha.
Claire'ide walt disney filminde gördüm zebraya biniyordu yarış atı niyetine. Birde ablası ile kişilik değiştiren hatunda yine claire idi bu walt disney filimleinden.
Zaten karakterlere bi imdb den bakarsanız baya bişey çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...