Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bennet kendini naısl koruyacağını öğrenmiş baika bir olayı yok. Peter dahil herkesin nasıl güçlerini alacağını anladık sanırım. Birde çizgiroman olayı süper.Bu hatitlinin kardeşide colosus gibi bişey sanırım unpenatrable skin. Baya zevkli bölümdü. Ama efektler hala kötü. Özellikle o ormandaki sahnede ağaçlar falan baya kötüydü.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet ara bölümdü ama

3x10

bennett bakalım o silahı ateşlicek mi. gerçi baya sinirlendi kızının canını yakmaya çalıştıkları için.

şöyle bişey var, tutulma geçince güçler geri geliyor olabilir. Claire yatakta can çekişiyo tekrar kanaması başladı. Onu öldürmez senaristler. Onun ölmemesi için bir an önce gücünün yerine gelmesi gerekiyo. Bu durumda da, tutulma geçecek tam tutulma geçince noah ateş edecek sylar'ı vuracak sylar şöyle bir yatacak kalkacak noah'ın peşine düşecek gibi bir fikrim var ne kadar tutar tutmaz bilmiyorum tabi. fikir sadece.

Bi de, arthur'un güçleri gitti birisi de çıkıp ense köküne vurup çuvala sokmuyo adamı.

Ben sarışın speedster kızımız daphne'nin çok yaşlanmış olucanı düşünüyodum ama bacak olayları ne alaka oldu onu anlamadım. Eğer yaşlılıksa suratına niye olmadı? It's happening again dedi ve babası anladı. daha önce ne zaman niye oldu. Falan çok soru var.

Sosyal ağlarda paylaş

Dephne için söyle bişey salladım; Bence bacaklarını aşırı kullanmaktan kötürüm oldu sdfsdf. Yada tutulma anında höldürü höldürü yardırıyordu o hızla giderken güçlerini kaybetti ve kaza yaptı :D Tabi bu olası değil. Arthur buna o gücü vermiş olabilir. Seni bulduğum yere geri gönderebilirim diyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

hirodan hero olmaz

Sylar'ın "i hate heroes" diyisi efsaneydi. Bir de Bennet bence Elle'i vuracak yanlıslıkla, gunes tutulması gecince guclerinin bir anda geri gelecegini de sanmıyorum. Bir de hiro 10 yasına dondu de yetiskin halinden cok bir farkı yok, ulan su herif ne zaman karizma olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

bennet kendini naısl koruyacağını öğrenmiş baika bir olayı yok. Peter dahil herkesin nasıl güçlerini alacağını anladık sanırım. Birde çizgiroman olayı süper.Bu hatitlinin kardeşide colosus gibi bişey sanırım unpenatrable skin. Baya zevkli bölümdü. Ama efektler hala kötü. Özellikle o ormandaki sahnede ağaçlar falan baya kötüydü.

[spo]Valla ben anlamadım ya nasıl alacaklar güçlerini =) [/spo]

bu arada bölüm güzeldi bence, herkes güçsüz, bazıları hö! noluyo lan falan triplerinde =) Özelliklede sylara çok güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Dennis said:

hirodan hero olmaz

Sylar'ın "i hate heroes" diyisi efsaneydi. Bir de Bennet bence Elle'i vuracak yanlıslıkla, gunes tutulması gecince guclerinin bir anda geri gelecegini de sanmıyorum. Bir de hiro 10 yasına dondu de yetiskin halinden cok bir farkı yok, ulan su herif ne zaman karizma olacak.

Hakkikaten yahu su 1. sezondaki gelecekten gelen karizmatik hiro yu bir turlu goremedik. Gerci ben bu halini seviyorum komik adam:)

Sosyal ağlarda paylaş

+18

tutulmadan sonra dünyanın ahlaki anlayışı değişecek. haitili peter ve abisi ve bir grup zenci orgye dönecek. claire ile annesi delilerce sevişecek. matt aşkı kaplumbağada bulacak

gibi birşey bekliyorum artık. cidden bitmesini istediğim bir dizi. sırf bu kadar seyrettim bari sonunda ne olacak diye seyrediyorum. peh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...