Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Note

Virus

Öne çıkan mesajlar

Ben anlamadım bazı kısımları mesela Ryuk gitti nasıl geri gelicek falan ama bir tekrar yapmayı planlıyorum bi kısmını yolculuk sırasında dizüstü bilgisayarda izlediğimden :D Şu anda başlara göre daha yavaş gidiyor anime bence çünkü L ile Kira arasında geçen düello vari akıl oyunlarını izlemek zevkliydi ama şu ara fazla açık olmuş gibi geldi bana. Yinede izlenmeyecek gibi değil tabi eski haline dnerse daha iyi olur ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

izleyin izletin mükkemmel (mükkemmel bir atlayış) bir anime en son 23. bölümü çıkmış olması lazım 33 bölüm falan olcak galba belki 2. sezon da olur. ilk 33 bölüm bitmeden izlemeseniz daha iyi gerçi en heycanlı yerinde kalıyosunuz höt diye bir hafta beklemeniz gerekiyo. izlemek için youtube ideal. konusu ise ilk bakışta sanıldığı üzere sıradan falan kesinlikle değil.

"laha adamın ismini yazıyosun ölüyo bu ne be" demeyin öyle kolay değil kira olmak ;)

L mi döver Kira mı döver Misa-chan mı koyar son darbeyi

light a anime içerisinde laytokun denmesine ise ayrı bir hastayım. bu arada topiki okumadan yazdım bunnarı çünkü artık yatmam gerekiyo (ühüh dershane sux) aynı şeyler yazılıdıysa.. ben de yazmış oldum işte nese =p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...