Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luferson İnvaded Son 40 Dk.sı, Luferson agladı Be!!!

KaSiMPaTi_1

Öne çıkan mesajlar

Doru ağlattık baya bi orcları daaa şu duvar buglarını da kullanmasanız nasıl olacak diyorum ?

Koray BEY! Bi oyun için düştüğün durumlara bak yazık sana sux! Charın ban yedinde ağlarsın sızlarsın bi başarı elde ettiğinizde nedense hemen sen topic açarsın unutma ki bir zamanlar sende humandın....

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:47 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

??? hmmm yara acıyormu hala ersin, sanki bir yaran varmıs hissi uyandı bende.... Farkındamısın bilmiyorum ama senle muhatap olmuyorum ben... Sadece resme bak yorumların sana kalsın.... Resmi bir herhangi bir amaçla koymadım gırgır olsun die koydum herhangi bir amaçla resim koymak istesem frapda var invadedle ilgili bir dunya ss de onları koyardım.... Sadece nasıl gorundugunu herkes gorsun dedim....

Ersin dilin fazla uzamıs bence senin oyun dısında yorumlar yapma kişiler hakkından bence... Bu haddini asmak olur... Senınle muhatap olmadıgımın farkındasın bence sende aynısını yap ve sus.... TERBIYESIZLIGIN LUZUMU YOK, ustelik senden 17 yaş buyuk birisi hakkında konusuyorsun, biraz dikkat et......

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:55 tarihinde, KaSiMPaTi_1 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen benimle muhatap olcak adam sıfatında mı görüyorsun kendini hala ? Önce sen bize verdiğin sözü tut! Ondan sonra ben akıllandım de yaşımın gereği gibi davranmayı öğrendim de sonra oturup konuşalım seninle ama bu şu an imkansız sen bu vasıflara sahip biri deilsin! Sen nesin biliyormusun bir oyun için....... neyseeeee anlayan anladı gerisini... 17 mi ama sen davranışlarınla benden 10 yaş altındaki çocuklar gibi konuşuyorsun vede tavırların bunu gösteriyo nasıl olcak ? Neyse sana cevap yazıpta bundan sonra ellerimi senin için yoracak deilim.... Arkamdan atıp tut istediğin kadar bb...

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:58 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir şey demiyorum sana ersin, git soz verenlere konus ne diceksen benım sana soz vermişliğim yok.... Dağ dağa kavusmaz insan insana kavusur....

Ben buraya bir resim koyuyorum gırgır amaçlı senın yaptıgın terbiyesizlik ortada....

Bu andan sonra bu foruma girmeyecegim, herhangi bir yazı yazmıcam ve yazılanlarıda okumayacagım.... Nasılsa yuz yuze gorusuyoruz....

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 07:04 tarihinde, KaSiMPaTi_1 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...