Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patriot claninin yaptigi..

PCPC

Öne çıkan mesajlar

Bukadar adilik olamaz şerefsizlik olamaz dininize küfreden ALLAH'in adini kullanarak karikatürler yapan bi dinsiz bi gavurla nasi ayni partyee girebiliorsunuz ben sizin deil muslumanliginizdan insanliginizdanda şüphe ediorum artik ..NATİONAL POİNT için düştügünüz hale lanet olsun sizin 0000000 la PARTY yapmak bukadarmi önemli sizin icin dinine küfreden söven insanlar nasi bi ortamda ayni partyde bulunabiliorsunuz insanlikmidir bu be yaziklar olsun onunla party yapan patriotlulara yaziklar olsun np icin düstügünüz duruma....
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle bu kadar gergin olmanın bi anlamı yok ve konuyu buralara kadar carptırmanında tabi bizim np de veya karizma da felan gozumuz yok biz o partye Mos (V3ga) un daveti uzerine gittik Yardım istediler ote yandan o partide kimin olup olmadığı onemli deil herkes işini yapar olur biter ayrıca olayı bu noktaya getirmeni pek bi anlamsız buldum Ben ve arkadaşlarım oynadığımız oyundan keyif almaya bakarız eğer boyle bakıcaksak yani senin yaklaşımınla o zaman ulkece sawaş acalım ki ufak bi not o kadar bağrınmışsın Allah kitap kufur eden felan filan die etrafına bi bak bakalım çevrende bu tip insanlardan cok sayıda var emin ol her nesye konuyu uzatmaya gerek yok... (Sizden ricam bu gibi şeylerle buralarda anılmak istenmiyoruz biraz daha duyarlı olmanızı bekliyoruz )
it's a game and it's for fun

TheJackalious
Sosyal ağlarda paylaş

ha unutmadan actığın topici gercekten inanarak actıysan seni kınıyorum arkadaşım insanların inançları hakkında boyle densiz yorumlar yapman senin acizliğin sanırm ayrıca

Dinime Küfreden Müslüman Olsa :)

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:16 tarihinde, T_J tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

cok yattim evet girin bugunki np siralamasina bakin ve yarinkinede bakin ok? aptalmisiniz siz kimi kandirionuz öle bi adamla ne cüretle party yapabiliorsunuz siz TÜRKMÜŞŞŞŞŞ sizinle deil CSW e WC e gene gidilmezzz yaziklar olsun ..
Sosyal ağlarda paylaş

benim ne kadar sakin bi kisilik oldugumu herkes bilir bukadar sinirlenmemde neden 0000 dir onun gibi bi hayvanla nasi party yapabildiniz sizin acizliginizmi benim böle bişeyi konu etmemmi acizlik ya birakin gidin cocuk kandirin siz dolma laflarla gelipte burda vidi vidi etmeyin türküz csw e alacagiz hahayyy ...sizinle hic bi dereye inilmez bu kanitlandi artik
Sosyal ağlarda paylaş

ffs hocam sana laf anlatılmaz ok bizimle kuyuya inme ok
oynunuzu oynayın sizde gidin imsoxxxx nychris hesbolah bunlarla partiye girin sonra aman efendim dinsiz imansız bırakın bu işleri sakinleşmeden saçmalamayı kesmicen anlaşıldı nasıl zevk alıyosan oyle oyna
Sosyal ağlarda paylaş

Senin amacin neki

Herkez gidip binbir tip forumu takip etmeyebilir. Jackalious etmez mesela. kim kime kufur etmis kim ne demis bilmez. Eger boyle bir karin agrin varsa uyarirsin bizi pm den msn den ordan burdan bizde jackala soyleriz ama buraya habire ah yakaladik alin iste die bir PaTRiotla ilgili topic acinca boyunuz uzamiyo

Sana yakistiramadim. melanj da demin savasta bug abuse yapiyodu humanlardan 30 tane pm geldi bana bisey yap die cunku commanderdim ama ben gelip ahh yakaladim die ss alip buraya koymadim..

Abuk subuk isler yapiyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Heralde anlamakta güclük cekiorsunuz JadeReal clanini savunmakta haklisin sonuna kadar ama bu yapilan baska bi türk clanindan olsa neler olurdu neler..savunmayin kendinizi be savunmayin BUG ABUSE ile 1 np bile kasmam herkes kendi dalgasina baksin cok ölmüsümde canim sıkılmıs topic acmisim suan gir bak ko nun sitesine 33k np war siralamada yarin da bak unutma 53 k ise şaşırma sakın Jade..Benim üzüldügüm nokta sadece şudur istediginizle party yapma özgürlügünüz tabiki var ama o yapilan katikatür okadar cirkin okadar adice okadar şerefsizceki nasil onu bile bile ayni partyde olabiliorsun yahu DEİL mon BABAM gelse öle bi insanla party yapmam be bukadarda alçalmayin lütfen ..
Sosyal ağlarda paylaş

PCPC

Burada oyun oynuyoruz
Jackali siz kac kere forumda gordunuz??
Bunu bilip bilmedigini nerden biliyorsunuz
Neden hemen baslik acip karaliyorsunuz?

Ayrica Picallo benim magelerim abuse falan yapmaz bugun savastaki bir suru Human melanji gordu ama sen afaki atiyosun hep bunu yapiyorsunuz!!

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:55 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zero nun yaptigi adiligi burda bilmiyen heralde yokdur....Peki bu adama karsi tepkimizi nasil koycaz..Yada tepki koyma amacimiz varmi yada istegimiz?Bu bir oyundur zevkimi alcam diyerekden gecistirilemez..Herseye zevk meselesi olarak bakarsak hayat ve oyun bizi cok farkli noktalara götürür..Belki Patriot lu arkadaslar bi istek üzerine girdi cikamadi kirmamak icin..Ama bundan sonra en azindan benim onlardan beklediigm 1 türk olarak bize inandigimiz degerlere küfür eden insanlari görmemezlikden gelin yok sayin.. Ve tabi onlarin bulundugu hic bir etkinlige iştirakci olmayin..Eger o adamlarin zere kadar deger verdigi seylere biz o O.Ç Zero nun ve P.Ç arkadaslarinin yaptigi seylerin 10 da 1 ni yapsaydik..Emin olun o seyleri yapan arkadaslarin cogu oyunda ban yerdi..Peki bizim onlari banlatma gibi bir yetgimiz gücümüz varmi? tabikide yok..O zaman elimizde kalan ve yapilmasi gereken sey..O adiligi yapan insanlarla direk endirek her türlü iliskiden kacinmak....

pcpc nin tepkisi heyecanla yapilmis anlatmak istedigini kirici bir uslupla yazmakla birlikde genel hatlariyla dogru,Hakli bir haykiris..
Sosyal ağlarda paylaş

Jade eminim ki biliodur o bilmiosa claninin öbür elemani biliodur oda bilmiosa clanindan elbet birileri biliodur cunku o an 0000la party yapildigini bilen biliodur yapma gözünü sevim burada daha neyi kimi savunuon sen ya np icin düstügünüz hale bakin nekadar olsa bu derece olmas derdim düşemezler bukadar bunu yapmaz adamlarin din iman kitap umrunda deil efendim mos rica etmiste ayni partydeyiz yardim istediler hahay ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 0000 kimdir ne der ne yapar bilmem tanımam tanımak zorundada deilim ve haberdarda deilim ki sizin bahsettiğiniz turde olaylar olsa dahi bizlere gelip bu şekilde çıkışman dediğim gibi cok sacma ve bu olayı clanımıza mal etmen... once bazı seyleri bilmen gerek kişilere boyle saldırmamalısın madem bu kadar düşünceli bi insansın bizlere ulaşıp bunları soyleyebilme gibi bi şansın wardı iletebilirdin rahatsızlığını bende sana bu dawranışından oturu saydı duyar ve teşekkur ederdim ama sen bence biraz kargaşa olsun die boyle gereksiz bi topic açmışsın

uslubun hoş deil arkadaşım tum mesele burda bizim için np veya karakter onemli deil ama yazdıklarını tekrar tekrar oku yaklaşımına bi bak o zaman anlıcaksın dediğim gibi sakin kafayla dusunmek lazım boyle şeyleri...

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 06:57 tarihinde, T_J tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...