Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stuner bitti...

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

stuner olaylarınızı aranızda neler geçtiğini, neden hacklendiğini bilmiyorum ama şöyle bir durum war; pislik adamlara bulaşırsan ki bulaşmışsın zaten, bir gün dönüp dolaşıp o pislik senide bulur we bulmuş. kötü bir durum. lvl düşürülmek, hacklenmek, şifre değiştirilmek. Ama sende buna zemin hazırlamışsın. Bu oyunu düzgün oynayan, pisliğe bulaşmayan adama bişi olmaz. En azından benim kendi görüşüm. Büyükte konuşmak istemiyorum. Kötü bir durum. Üzüldüm senin adına. Charına rollback attırmaya çalış son çare ...
Sosyal ağlarda paylaş

alın teri .... ne koxp ne cart ne curt .....c2 cz e gıt
senın yada chıldren her kufrettıgı senı hackleyecek dıye bı sey yok. chıldren bana senın char bana da kufur ettı ...

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 04:29 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

la stuner mısın ne boksun , bebesın bebelıgını bıl kamyonla gel.ben ılk karus oldugumda chıldren pm den kufur edıp sonra pm kapamasını bılıyodu.ahh keske gelsen keske
he bu arada söyleyeyım almak ıstedıklerı charlardan bırıde benım lıstede benım de adım var ne olursa olsun umrumda deıl.

herkesden ozur dılerım bole bır dılle konustugum ıcın ama adamı zıvanadan cıkartır bu cocuklar.

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 10:33 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 10:46 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...