Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mustafa altıoklar'dan lise defteri ..

jankis

Öne çıkan mesajlar

said:
MaLDoRoR, 14 September 2003 16:10 tarihinde demiş ki:
Farkındaysan orada ünlüleri toplayıp film yapmasına laf ediyorsun, televole ünlüleri değil.

msg ımın tek cümlesine bakma
bi bütün olarak ele al ve konuyla ilgili ilk msg ımın son cümlesini oku bakayım kime laf ediyomuşum[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

Onun yerine daha düzgün yazsan da bulmaca çözmek gibi olmasa...

"Televole ünlülerini toplayıp film yapmasına..." deseydin daha anlaşılır olmaz mıydı?

Hem böylece yanlış anlamaları da önler ve şu yazdıklarımı sonuna kadar savunurum havasına da girmemiş olurdun.

Birleştirilmesi gereken yer bi başında bi sonunda olursa böyle olur kusura bakma, araya da başka birşeyler yazmışsın, ortaya karışık salata misali... Üzgünüm ama yanlış anlaşılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 14 September 2003 10:38 tarihinde demiş ki:
bence bu tamamen turkiyenin guzel buldugu bir kac kizi lise etegi ile gostererek seyirci toplamaya calisan bir dizi olmus (memlekette herkes sebnem'in etekli halini gormek icin can atar bikere o kesin) yani dizi amacina ulasmis sonucta hep izlenecek...

boole yani.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

You may be a king or a little street sweeper, but sooner or later you dance with the reaper

Azumodei Fenjumiyaro, novice heavy swordsman and crimelord, SWG

Olay budur, izLenir, izLerim.. :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loading, 13 September 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
öğle öğrencilerin olduğu bir okul nerde görülmüş!?
.[hline]-Seni geçen kızın adını öğrenmek ister misin?
-HEİDİ!

bu ne demek ya ?

bu arada dizi fena değil favorim sonunda potaya basan eleman bide emre altuğ =P[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 13 September 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
Jordan'ın Space Jam deki smacı geldi aklıma,bi de hareketli gelen top öyle tek elle yakalamak yalan[hline]Just gris..

ne bilion force sense var adamda belki :D[hline][b]KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 13 September 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
Ece Erken,Emre Altuğ,Şebnem Şefer gibi ne olduğu belirsiz hıyarlar ve tonlarca iğrenç manken var dizide.Mustafa Altıoklar televole maymunlarını götüren iyi bir malcıdır zaten.İzlemeden iğrenç diyorum ve izlemeyin diyorum.

Emre altuğ ?
gerçekten yetenekli biri ses te var şarkıcı ile oyunculuğu götürebilecek ender kişiliklerden biri.. ne idüğü belirsiz diyeceğine oturda kendi sanat kültürünü biraz incele.. ha çok aşmış bir insan olursun kimseyi o şekilde aşağlıyamazsın ..[hline]KinGpiN the striked sazan

[Bu mesaj theKingpin tarafından 15 September 2003 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj theKingpin tarafından 16 September 2003 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 September 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
said:
Loading, 13 September 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
öğle öğrencilerin olduğu bir okul nerde görülmüş!?
.[hline]-Seni geçen kızın adını öğrenmek ister misin?
-HEİDİ!

bu ne demek ya ?

bu arada dizi fena değil favorim sonunda potaya basan eleman bide emre altuğ =P[hline]KinGpiN the striked sazan
şu demek hepsi birbirinden çılgın gençlerin olduğu okul nerde görülmüş?Hepsi benim favorim valla,aralarında ayırım yapamam...[hline]-Seni geçen kızın adını öğrenmek ister misin?
-HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 September 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
said:
Mans, 13 September 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
Ece Erken,Emre Altuğ,Şebnem Şefer gibi ne olduğu belirsiz hıyarlar ve tonlarca iğrenç manken var dizide.Mustafa Altıoklar televole maymunlarını götüren iyi bir malcıdır zaten.İzlemeden iğrenç diyorum ve izlemeyin diyorum.

Emre altuğ ?
sen kimin oğlu biliyormusun türk sinemasına yıllarca hizmet vermiş bir oyuncunun oğlu gerçektende yetenekli biri ses te var şarkıcı ile oyunculuğu götürebilecek ender kişiliklerden biri.. ne idüğü belirsiz diyeceğine oturda kendi sanat kültürünü biraz incele.. ha çok aşmış bir insan olursun kimseyi o şekilde aşağlıyamazsın ..[hline]KinGpiN the striked sazan

[Bu mesaj theKingpin tarafından 15 September 2003 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Hımm bu şeye benzedi -sen benim kim olduğumu biliyo musun?
evet gerçektende emre altuğ albüm çıkardığı sırada sanat için soyunabilcek kadar iyi bir sanatçı ve türkiyenin kaybetmesi gereken bir insan...[hline]-Seni geçen kızın adını öğrenmek ister misin?
-HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

şefer'in 85'li olduğunu söylemişti bir arkadaşı onun bana, pardon 4'lü ise ama öyle biliyordum

kobal istek acıbademli, benim eski okulum da evet oda 7'li zaten

dinçöz'de 79'lu ve 80'li olması lazım[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...