Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Gün Kafamı Biçtirdim!

Natural

Öne çıkan mesajlar

Bu gün bildiğiniz gibi okulun ilk günü gittim okula tabi benim saçlar 8 aydır uzuyo.Direk bütün hocalar kestir kestir kestir diye çıkıştı bu sene okul baya bi sıkı bi çocuğa gömlek dışarda diye kınama cezası weriolardı.bende napim ne edim didim gittim berbere adam gülmeye başladı tabi benim surat 100 karış okuldan mı yoladılar falan diyo yok ya fln dedim.en son oraya 8 ay önce gitmiştim adam tanıdı nasıl oluosa neyse efenime sölim adama dedim yap işte bişeyler adam bi girdi kafaya bi çıktı bi biçti kabaak gibi çıktı kafam.ÜŞÜYO kafam üşüyo,eskiden 25 cm olan saç uzunlığum 3 e indi.yolda yürüyemiorum kendimi çok garip hissedidiorum.headbeang yapilmio ya kafayı yicem nefret ediyorum en iğrenç bi şey ıyyyy.ne biçim sistemdir bu ya f***k the system ya ühü ya ühü:([hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Lise bitince saç uzatma sendromu oluyor ama. Çok komik geliyor bana.

Lise bitince saç uzatma yasağı biter ya. Lise herkesin saçlar kısa olur. Üniversitede herkesin saçlar uzun olur. Lisede saçı uzun olanlar radikal olurken, üniversitede saçı kısa olanlar radikal olur.

Lise bitti, benim saçlar da uzun. Forza lise sonrası saç uzatma sendromu (ben kilolarımı saklamak için uzatıyorum gerçi, kilo verim kestircem ehi).[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 16 September 2003 16:33 tarihinde demiş ki:
said:
_Sir_Lancelot_, 15 September 2003 23:35 tarihinde demiş ki:

mrk etme ünv.de 1km ye kadar uzatırsın Lol[hline]

ehü YOK o kadar deilde kıçıma kadar uzatacam...[hline] Saçlarım Saçlarım Saçlarım AHHHHHGGG SAÇLARIM bööögggühüühü :(
[b]

Legolas yap walla :-P düzse tabe[hline][b]trees and I are one

Qal, 19 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
ayarlarımdan giriyorum imzanız değişti diyor. bakıyorum gene eskisi gibi : (
edit: özür dilerim değişiyomuş : )
abuzittin, 18 August 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

gayet benzer bir durum benimki ile

5 aylık saç ile top sakal(o da tam diildi ama çok güzel duruyoprdu)
a güle güle dedim ben

benim şanssızlığım daha okula gitmeden bu durumlara düşmem:([hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan şu kılı tüyü dünyanın en mühim meselesi haline getiriyorsunuz ya allah sizi bildiği gibi etsin. Ulan suratında kıl olmasa ne olur? Saçın kısa olsa ne olur? Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı. Saçın kısa olacak deniyorsa olacak kardeşim budur. Yaygara çıkarmanın manası yok. Dünyada milyon tane daha önemli konu varken bi kıla tüye bu kadar takmanızın sebebini anlayamıyorum. Karizma mı? Ulan kılla gelecek karizma gelmesin be. Otoritenin sağlanması için gerekli birşey bu saç ve sakal traşı. Ayrıca hergün traşını olacaksın ki güne hazırlanasın ve temiz başlayasın. Bu böyledir dünyanın her yerinde. Sakallı adamın iş bulması zordur evet. Bakın aczimendilere. Öyle bi adam gelse sen şirketine alırmısın? Sakal güven duygusu uyandırmıyor insanda. Ha ben çok mu mutluyum zorunlu olarak saç kestirmekten? Hayır diilim ama böyle bir kural varsa uygulanacak kardeşim. Sonrada gelinip bıdıbıdı etmiceksin burda. Eger saçını uzatmak istiyorsan gitme kardeşim okula o zaman. Senin için hayatındaki bir önem sırasına koyup ona göre tercih yapman gerekiyor.

Yeter.

-Bitti-[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

ben yorum yapmıyorum ama
kılda tüyde keramet olsa kötte çıkmazdı olayı saçma gelio.
o zmn kafada nie çıkar?[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

Kafan üşümesin diye çıkıyor. Eger eski çağlarda yaşıyor olsaydın saç uzatıp kafanın sıcak kalmasını sağlayabilirdin fakat artık bere denen bir teknoloji var.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 16 September 2003 20:12 tarihinde demiş ki:

sly varya seni çıkmaz sokaklarda abaza eşşekler kovalasın emi.
[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Angelfire tarafından 16 September 2003 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saç Kestirmekten nefret ederim okuldan uyarmadılarsa çok zor ya yönetmeliinizi sii...im yazık günah özene bezene uzat sen sonra kıy o saçlara eh özgürlüğe bak çok özgürüz anasını satam ben Lise Hazırlık Bitti 1 e gectim Anadolu Teknik Lisesi Bil. bölümü okuyorum Müdür Yardımcısının soledigi şeyler şu artık hazırlık deelsiniz yok öle rahat rahat salınmak o zaman yabancı dildi şeydi öğretmenler tölerans gösteriyodu cart curt sizi gidi eşek sıpaları bi hatanızı görmiyim kafanızı gözünüzü kalbinizi kırarım. ( içimden geçen cevap : bende senin ananı ... ) Akabinde Edebiyat dersine girdik hoca müdür yardımcısını eleştiriyo çok saçma konuştu diye ehuehue garip insanlar varya lisede yönetici olarak kimisi çok iyi bi dieride tam aksine Allah sayıyla daıtmış eşi benzeri yok insanlar eh mecburuz dayanıcaz[hline]Çöp Olayına Bende Karşıyım ...
[url=http://wwp.icq.com/scripts/search.dll?to=176375932]Icq=176375932

MailMee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...