Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diesde Parker inc. videos :P

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Parkers inc. möhteşem videolar çekmeye dvm edior

1 mage 1 assasini nasıl alır O_o Varfu vs BonnieParker..

http://rapidshare.de/files/16732701/BonnieParker_vs_Varfu.wmv.html

peki 1 ligthning mage 1 warriora nasıl town çektirir? O_o Sanırsam +9 shellerle ii player olunmuomuş

http://rapidshare.de/files/17341600/JamesParker.wmv.html
Sosyal ağlarda paylaş

izleyin süper walla biz yaptık die demiorum, magede de dd yok xD ve mageleri ezmiorum dövdü bizi :P kendisi warriorda kovalıo :D sin ile olan tabe. indirmek için kallon linki kopyala explorerda yapıştır sayfa açılınca free ye tıkla,geri sayım olacak o bittikten sonra 3 karakterlik kod gelecek onu sağındaki boşluğa bu kodu yazıp download diosun o kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

warrior videosunda adamda +9 sheller +9 raptor fln war rankingden alınmış şeyler onlar mage lamer olduğu için eğlenin dedik ^^

ps:endless adın neydi senin aynı kafeye takılıoz galiba ama ben tanımıorum seni yada tanıorum ama endless olduğunu bilmiorum O_o

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 20:15 tarihinde, wastyrx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha önce sanırsam jaderealinkiydi şu csw için olan sana demiştim unuttun bi agagil girecek bişi şey etcek die(biraz fantezi ama ossun :P:D ) görmemiştin herhal neyse konumuza dönelim mage agalar assasini ya da warrioru nasıl kescek şekil a yukarıda özellikle sinlerde süper çözümü buldu Varfu ddsiz kesio xD
Sosyal ağlarda paylaş

Hypnosu mu? Aman salla ya o magei. Bak ben bu kadar yıldır ko oynarım böyle çılgın şey görmedim... adam yanına gelene kadar fire staffla spelleri dizip daggera geçiyor.. comboyla kızarttıktan sonra eline bow alıp işini tamamlıyor. Olm bunlar sır gibi saklanıyor ama o mage taurusu aldı diyolar.. Yaa Yaaa

Dipnot: SSSshhhhh sakın kimselere sölemeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...