Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TROL KING DROPU (KACA GİDER? )

minnetsizx

Öne çıkan mesajlar

ya bırak neyini kıskanıcam ben fatalla hergün boss kesiyorum bul tk aynı kişiler aynı şekilde o kadar kısa sürede kes daha sonra konuş bu kadar yalan nereye kadar..biz talosu fatal/darkcurse ile birlikte 5dk nin altina kesemiyoruz komiksin +ezik hayatinda bi kere tk kesmissin ki kesip kesmedigin tartisilir burda oyunu yillarca oynayanlara laf atiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında düşündüm de..
Warrior war tank oluo..
%40 a gelio TK yatıo tank !
3 mage chill mhill ws ws şarjlı büyülerini kullanıyorlar..
O arada Yatan tank ın yanındaki Assas lar kutu magelere gitmesin diye % çakıp kaçtılar..
O arada mage party sindeki 1 tane assas da % çaktı..
O arada TK Yatan Tank n yanındaki Assas ı indirdi...
Assas ress lenmeyi bekledi fakat oldugu yerde kaldı..
Reslenmeyi bekledi..
O arada Mageler TK yi Dolaştırıolar..
Mage party sindeki Assas % çakıo tekrar..
Mageler şarjlı skiller kullanıolar..
Aslında Kutu Yatan Warrior un ama, Falconların oraya çektikleri için..
Warrior a açılmamıştır.. Çünkü; Warrior hala TK nın spawn oldugu yerde oldugu için.. maleseff :(

DipNot: Kesin Böyle olmuştur..!! Kesin ^^ Dimi Poli ^^

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 19:11 tarihinde, Bjork tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ignition bile olmayan bi skill bar ayrica diger tarafta başka bi party ki kaç kişi kesildigi belli degil bunuda geç hadi ben tk yi troll spottan alırım orda yatiririm ss alır geçerim bukadar basit

3 mage +1 assasin TK yatmaz ordan oraya kadar kestiysen kestin bunu türk zekasıyla alakası ne?kestigin Troll King dün fatal/endless_nightmare ks partysiyle birlikte 4 mage 3 assasin en az 10dk sürdü..oyunu bilmiyoruz biz Islak ben daha tk nedir görmedim ztn pehh
Sosyal ağlarda paylaş

walla fatal becerıklıdır bana serı olmayıda öğretende odur ama sizleri bilmem 10 dakka ne bu trol baba az dur bı cay ıcek sw ne tazeleyek sen ölece kal gitme bak gelece iyide drop ver der gıbı nuahahahha.
şaka bi tarafa 10 dakka harbi ne kestınız tk nında uzerınde trol bosumu var
Sosyal ağlarda paylaş

level 66 warrior la

4,5dk da kestim TK yı xD

yani mümkün tabi 5dk nın altına kesilmesi ama hani mage partysinin hızlı şekilde TK kesmesine olanak yok.

MAge TK kesebilir mi? Evet kesebilir ama zor. Mageler slide yapamayacağına dmg almamak için sürekli uzak duracaklar e bu şartlarda da normal verecekleri dmg dan daha az dmg vericekler. Bunun yanı sıra TK nın HPsinin 150k dan fazla olduğunu düşünürsek üstüne üstlük regeneration olayının TK da fazla olduğunu düşünürsek. Bayağı bi zorlar. Ama imkansız değildir tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Tesadüfen düşürülen itemler genelde kıymete biner. Geçen lufersona geçmekteyim tam o sırada 1 pm geldi S> Iron neck, neyse trade den falanda gösterdi gerçekten var, buraya kadar herşey güzel. Bedelini sordum, istedikleri; Dual +8 shard, +8/15
Rog Shell set, Dual Re, ıvır zıvır. :) Üzerinde fp set falan var, belli yani elindeki tek item o ve tesadüfen düşmüş bir item. Bu arkadaşın durumda farklı deil 75gb elf-metal ha? o zaman 150gb Rol, 300gb Iron neck canınız saolsun sizin. Hayatınızda ilk defa bi item görüorsunuz kafanıza göre piyasa yapıosunuz. Buna benzer başka bir anımızda var tabi değinmeden geçmemek lazım. S> Rol die bağıran bir mage, pm çektim teklifimi yaptım kabul etti. uzun konuşmalar sonucunda trade şeklinde de anlaştık tam tradelicez, canceled. Why sorusuna gelen cevap I love my legit Rol, bak sen.

Arkadaşımız bi de Tk yı Kestim demiş. Kestim dediğin boss massive yoksa 3k dan aşağı çakmıor. Neyse bi ara talos falan kesin de ss koyarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...