Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Puppet vs Clan Patriot :)

4Ever

Öne çıkan mesajlar

benim de ilk glanım xANADOLU_AYGIRLARIx idi, gerçekten hayatımın en güzel dönemlerini geçirmiştim, klan başkanı c*_ALPEREN_c* ile pk yaptığım günleri unutamam. hele bir de _YARAMAZ_FERHAT vardı, el morad kalesinde tezgahı kurar muhabbete dalardık. benim sadık priestim !!_GÜVERCİN-@YKUT_!!'u da unutamam, çok güzel gülttü çok!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hlim said:

onlar clan olarak wow'a başlamışlar diye duydum.

Evet charları satıp wowa geçtiler şimdi adlarından eser yok şu an areste adı sayılır kimse kalmadı 4 sene öncesine dayanan. Bi jit bi factor var adam gibi pk kuran cznin şenlenmesi bu iki clanın partylerini czye çıkarmalarına bağlı. şimdilerde niendawut furyası kendini göstermeye çalışıyorda mele ağırlık olduğu için tutunamaz ayrıca papatya denilen bir felaket var adam parayı basıp bütün npli charları alıp clana gömdü öylelikle kolluk yaktı ama clanın içi boş :) oyunun gidişatı pek iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

bu videoda sakat olan seyler var. 1. olay puppet'ın hpsi azalmıyor. 2. olay sondaki fuhuş sahnesinde adamın 4k mana var sadece mana poıt içiyor. heal bastıgını da görmedim neden soul içip duruyor? bufsız 3k hp 4k mana da + lı itemları akla getiriyor haliyle. arkadaş saglam dupe yapmış tebrikler.

adama direkt duper damgası vurdun. çok yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Xtreme_Chill said:

Buyse said:

bu videoda sakat olan seyler var. 1. olay puppet'ın hpsi azalmıyor. 2. olay sondaki fuhuş sahnesinde adamın 4k mana var sadece mana poıt içiyor. heal bastıgını da görmedim neden soul içip duruyor? bufsız 3k hp 4k mana da + lı itemları akla getiriyor haliyle. arkadaş saglam dupe yapmış tebrikler.

adama direkt duper damgası vurdun. çok yazık.

adam ölümüne sc sil bas yapıyo dupelediği sclerle:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...