Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ogre's might

Qal

Öne çıkan mesajlar

sc templatemin son parçası ogre's might questi ile tamamlanacak ancak boardlarda bunun külli miktarda eleman gerektirdiğini (3 fg+) görünce deprese oldum. Sevgili GMlerimiz veya uzmanlar bir raid aktivitesi ayarlayabilirler mi? questi kaçıranlar veya yeni 50 olan charlar için faydalı olacaktır.[hline]Qal 50 Armsman 7L4
Qalice 42 IceWiz 1L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Çok uyuz bir quest o en azındna ben nefret ediyorum Bossin yanina gidene kadar canim çıktı gittik küreleri filan patlattık tam bossa saldiracaz çat diye net bi gittim tekrar girdiğimde bossi öldürmüşlerdi bile deli olmuştum heh[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

çok gıcık harbiden dün inat ettim Krondona sızdım lookoutlara yakalanmadan solo 6. stepe kadar ilerledim. 1 fg ile questi tamamlama şansı var mı? bölümün ilerlerinde ne tür tehlikeler bizi bekliyor? fakat mekan grafikler süper idi :) zindan ve esirlerin iskeletleri falan[hline]Qal 50 Armsman 7L5
Qalice 42 IceWiz 1L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben katıldığımda 120 kişiye yakındık 1fglen imkan yok sanırım min 3 veya 4 fp gerekiyor zaten Bossin yaninda 4fp bile birşey yapamaz sanırım.Uzun süre oldu pek hatırlamıyorum ama sonunda 4 veya 5 tane orb var ortada boss var orbları ilk olarka teker teker patlatmak gerekiyor yoksa bossa heal çekiyorlar ve ayriyetten size saldiriyorlar 3orbda ayrı bir kulenin üstünde en sonundada bossa saldiriyorsunuz.SS lerim vardı ama bulamıyorum püf.BNoşuna 1 2 fg denemeyin.Yanlış hatırlamıyorsam zaten albionun en zor questi[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o quest i yapmak sakat
O kadar adamı toplamak konu diil
O kadar adamin on stepleri yapmış olmasını sağlamak konu

Ben niyetlendim yapalım dedim kimse motive olmadı zamanında
Sen düzenle biz takip edelim Qal'cıım :)
senin de yönettiğin bi PVE raidin olur boolece[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Agro öyle abartı değildi biz yaptığımızda yani rahatça kaldırıyorduk ama step olayi biraz kasiyordu 12step vardi sanirim bunların ilk 4u alip goturme bide bir yaratigi oldurme diger 7side gidişatta doğru yolda odlugunu söyleme 12.de son boss.En uyuz şey düşmek 12. basamağa gelip düşmüştüm delirmiştim kısacası :d[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu quest çok sakat harbiden. gidelim dersen gelirim yardım ederim ama şu işini görmez mi?
Sacristan Belt
+30 str, +30 con, +3 crossbow, +3 shield
3 charges of a 50 pt self melee buffer
bence çok iyi. istersen gideriz 1 fg alırız theurgist inle.hem de bnm belt de aynı mobda yatıyor:)[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

belgarion o mob o itemi düşürücek diye bir koşul yok sadece bazı bossların bazı itemleri düşürme yüzdesi daha fazla ama şans bu abuk şeyler de düşebilio
sidi 1 fg yapınca çok uzun sürüo 2 key mob 2-3 saat filan alıyor zaman lazım[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

ilk key mob en az 1 belt düşürüyor ve bu belt bizde olması lzm son seferden. kimse istemedi diye duruyor olmalı. eğer yeterli adamın ya da theurgist in varsa 2 belt i birden düşürebiliyor.
2-3 saat sürmesi problem diil. 2-3 saat uğraştıktan sonra kesinlikle en az 1 drop almak var ya da apocalypse e kadar gidip babayı almak da var. düşmezse yine gideriz. düşene kadar gideriz. yeter ki istesin.[hline]Chucky
Sosyal ağlarda paylaş

http://koti.mbnet.fi/~cruzz/Krondon.htm

yukarki linkte krondondan düşen lootlar, içerdeki boss moblar, krondon haritaları, ogre's might questinin çözümü var.
bu arada keşfettim ki krondonun 2 girişi var.. bir tanesi batıda dağlarda giriş... direk dungeona iniyor ama haritada nereye indiğini anlamadım.
2. si ogre citadel üzerinden. zor olani bu. 2 şekil girilebiliyo. N zone wall boyunca savaşarak giriyosun veya yaradana kuvvet sprint atıp dungeona kapağı atıyorsun...
Florance ile geçen 2 kişi gittik. içerisi muhteşemdi. bayağı ilerledik. moblar kırmızı mor olmaya başladı o zaman öldük.. işin ilginci moblar alb klasslarını andırıyor. paladin ogreler var.. chant aciyor, twist yapıyor, stil vuruyor ki two handed olanlar stil çaktımı hiç şansın yok. bir tanesi hele kaçarken arkamdan anhiliation vurusu yaptı aynı hiblerdeki gibi 9 sn stun yedim :)... cleric olanları ise öldürdüğümüz arkadaşlarının yerine pop olanları bufluyor! keyifli ve zor dungeon buraya en kısa zamanda raid düzenlene yoksa burda quest yapacam ilerileri görecem diye mahsur kalıyorum :)[hline]Qal 50 Armsman 7L5
Qalice 42 IceWiz 1L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

biz krondon raid i yapmıştık. hatta ss leri koymuştum buraya. moblar inanılmaz hızlı spawn oluyor. boss a geldiğimizde sungur lag pull yaptı 20+ ogre geldi öldük:)
sididekini beğenmediysen deneyelim bari şansımızı. herkese uygunsa bu haftasonu için bir saat söyleyin alliance içinden ve dışından birçok kişi gelmek istiyor.[hline]Chucky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...