Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Emaleth

Sen gel 3. sezonun sonunda manasiz bir sekilde Azulaya ters dus. Tamam biri Zuko nun sevgilisi ama ya akrobat? Ondan hic beklenmeyecek bir hareket. Neden nicin? Guzel bi ekiptiler ters giden birsey gormuyordum ben.

Azula nin savunmasiz kaldigi o an tabiiki guzel. Ama 2 bolumun sonucu olarak onu gosteremem. Resmen buyuk savas icin adam toplama amaciyla hazirlanmis. Tamam bu iyi birsey. Ama koskoca 50 dk ya sigdirmak yazik olmus. Aang ve digerleri de gorunmeliydi.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaslar.

Size ara bolumlerden biri olan "puppet master" i hatirlatirim. Veya "runaway". Bunlari BL 1-2 ile Kiyaslayin. Tamam sonucta zevk meselesi. Ama Finale 5 bolumu kalan bir dizi icin fazla durgun ve kopuktular.

Zuko ile ekibin dostlugunun gelismesti. Guven kazanildi.
Esirler kurtarildi.
Sezon 2 nin basindan beri tanrica edasiyla gorunen Azula bi anda cuvalladi.

Replik yoksunu bir bolumdu.
Durgundu.

Bunlar kisisel goruslerim. Katilmayan olabilir, kimse de zorunda degil.
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmemekte özgürsün bittabii, ama "hiçbir şeyin olmadığı 2 bölüm" deyince olmuyor.

Marveloth said:
Bu bolumleri hic begenmedim. Hicbirseyin olmadigi, yavan 2 ara bolum.

kendin yazmışsın yukarıda ne kadar çok şey olduğunu zaten, daha ne olsun iki bölümde, onu anlamadık biz.

yoksa beğenme anacım, bize ne ki, biz beğeniyoz herkesin yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

gayette şahaneydi, nerdeyse bütün destek karakterleri iceren bi bölüme, "ara bölüm hiç bişi olmadı derken" gidip puppet masterı översen olmaz.

kiyoshi warrior kız yönetti 315'i resmen.
Jetpack cok rezaletti, gerek yoktu yanı öle bi abukluğa oda koşsaydı ipin üstünde işte.

ty lee'nin azulayı yatırması cok cok cok normaldi, hem mae'i daha cok seviyo hemde öle olmasa bile ölmesini göze alamazdı.

bu arada en cok "my girlfriend turned in the the moon/thats though buddy" ye güldüm

ama bi an zukoda yavuklusunu kurtarmak için tekrar geri dönücek sandım

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bölümleri ben çok beğendim,ilaç gibi geldi açıkçası o kadar bekledikten sonra.

Arkadaşlar Azula uçmuyor,hatta Aang bile kanatlar olmadan uçamıyor,tek yaptıkları kendilerine hız kazandırmak,yön vermek.Tellere kadar sıçradı ateşle kısaca.Benzeri bir hızlanmayı Azula ile Aang book earthün sonunda savaşırken de görmüştük.Ayrıyeten Azula bu,her türlü über şey beklenir.

Bana bölümler çok doyurucu geldi,hiç de aang ya da katara eksikliği hissetmedim zaten.Bir tek toph... Bir de Aangin şu eski okul üniforması içindeki saçlı hali daha iyiydi,hala yeni kıyafetlerine + saçsızlığına gözüm alışamadı.

Mai konusu oldukça duygulandırıcıydı,ty lee bu duygusallığın üzerine aperatif sayılsa da esas olarak Mai boş olmadığını kanıtladı.Ve en önemlisi kızların dayanışmasının Azula'dan korkma üzerine kurulu olduğunu anladık ki zaten bozuldu...

Sosyal ağlarda paylaş

ne olur spoiler içinde yazın yav daha yeni başlayanlar var benim gibi, ilk sezona başladım hızlı bir şekilde ilerliyorum. evet konu çok güzel, dövüşler harika ancak ben çizimlere bir türlü alışamadım ya flash tv deki islam konulu türk yapımı çizgi filmlere benziyor bazen çizimler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...