Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

distributor firma paramount baya büyük bi isim yani, düşünsene zaten herkes deli gibi bekliyor, yayınlanmadan önce dvd de cıksa, düşünmeden gider alırım, öyle bişi olursa nick feci darbe yer reytingden, bide 2 hafta üst üste yani.

kaldı ki book 3 nin başında da aynı dalga olmuştu, taa aylar öncesinden verilen tek official tarih 3 ekimde mi ne volume 1 in dağıtıma çıkacağı yönündeydi, paşa paşa o tarihten 4-5 hafta önce başlamışlardı yayınlamaya.

çok bilgi sahibi değilim ama büyük ihtimalle nick in yapımcı firmayla yaptığı anlaşmada da vardır kesin ilk gösterimi nick tarafından yapılmalıdır hede hödö diye, reyting kaygısından çok hukuki bi zorunluluğu vardır yapımcı firmanın. ondan ötürü önce dvd yayınlanmasının pek mümkün olduğunu sanmıyorum.

yani şöyle düşün bide bütün diziler dvd de yayınlansa tv nin ne anlamı kalirki? ben mesela 24 ü takip ediyorum tv den ama gidipte para verip box setini filan almam, önce tv de yayınlanır ilk olarak ki mümkün olan en geniş kitleye ulaşabilsin, tabi ilk olarak orjinal gösterim yerinden bahsediyorum. ülkemize geç gelmesi ayrı bi durum.

tabi senin dediğininde örnekleri var crow:wicked prayer gibi, ama malesef başarısızlığından ötürü, o kadar kötü ki hiç bi sinemada gösterilmeyip direk dvd de çıktı :)
Sosyal ağlarda paylaş

pff harbiden millet icine etmis videonun, bazı yerlerde ne konusuldugu bile anlasılmıyor... trailer'ı boyle sahne cekimi degil de direk bulabilecegimiz bi yer var mı ? mumkunse HD =)...

ayrıca toph ve sokka cok cok az gozukuyorlar trailer'da yaw, sokka'yı gormedim bile neredeyse... zaten sokka'nın soyle kılıcıyla adam gibi savastıgını bi goremedik ya...
Sosyal ağlarda paylaş

wiki de 2 mayıs yazıo abi sen baktıktan sonra değiştirdiler belki bilmiyorum da karışıklık olmasın die söyleyim dedim :)

bi düşüncemi dile getirmek istiyorum ayrıca, boiling rocklar baya iyi olucak sanırım, çünkü part 1 part 2 şeklinde yaptıkları bütün bölümler serinin gidişatını baya etkileyen bölümler.

ya bide benim sorucağım bişi var şimdi ismi açıklanmayan kaç bölüm kaldı? 4 mü? 3 mü?
Sosyal ağlarda paylaş

21 olcak ama episode un basında 20 yazar heralde, day of the black sun part 2 nin basında yannıs hatırlamıosam episode ten yazıodu 11. bölüm olmasına rağmen, karışıklık ordan kaynaklanıyor. daha dorusu tam 20 bölüm olsun düzenli olsun diye özelliklede yapmış olabilirler.

evet sen yazdıktan sonra değişmiş demekki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...