Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, Sezonun her bölümünde Aang'in Kataranın pataklanması yada abbanın kaçırılması sonrasında dünyayı yoketmeye can atan bir avatar'a dönüşmesini izlememiz ne derece baydırıcı bişey olur bilmiyorum ama bu tarz orta şeker bölümleri izledikçe bi adım daha, bi bölüm daha ha gayret yakında imba şeyler görücez diyorum içimden. Bence güzel bi bölümdü. Katara bebişim water ebnding de artık ustalaştı resmen. 2. Sezonun finalinde zaten bunu daha ne görmüştük. Artık onunda güçlerini tam performans kullanabilmesi için ille de birinin ölmesi gerekmiyor. Katara çok güçlü bir su Bender olduğunu bu bölümle kanıtlamış oldu bana. Aynı zamanda bir Healer.

Son olarak sadece ateş ulusunda geçecek olan bu sezon için güzel bölümler. Ateş ulusu insanlarının nasıl olduklarını, ne gibi şartlarda yaşadıklarını öğreniyoruz. Yani bir dizi film izliyoruz. daha önümüzde 17 bölüm var. Elbet Avatar State e geçicek :) biraz sabredelim. Bende sizin kadar sabırsızım. İstediği anda avatar state e geçebilen bir Aang ile karşı karşıyayız şuanda. Off Yazarken bile heyecanlandım:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...