Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

4. sezon olmayacaksa ve hikayenin devamında yeni bir avatar olacaksa bu ne anlama geliyor bir düşünün. malum, avatar sistemi reankarnasyona dayalı. Öyle birşey benim hiç ama hiç hoşuma gitmez, bu karakterlerin bir araya gelip elle tutulur birşeyler yapmaları 2 sezon sürdü. Too soon Executus...

teh firelord:
[spo]Firelord Ozai tam bir Episode 6 sonrası Luke Skywalker olmuş, belki de seslendirmedendir :P Tez vakte meşhur acımasızlığını göstermezse "bu mu lan firelord" gibi bir tavır takınacağım.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç bölümlük materyali bir bölüme sğdırdıklarından sanki biraz dağınık olmuş ilk bölüm ama güzeldi.

[spo]toph giderek abartıyo. başına gelcek onun bişeyler hadi hayırlısı. iroh'u çok merak ediyorum ne alemde acep? birde glider'a tek üzülen ben miyim? canavar gibi aletti be. yenisini yapmak mümkün olmaz heralde.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

anca izleme fırsatım oldu yukarda birinin dediği gibi hikayeyi toparlamak için yapılmış bariz ondan beklediğimin altında oldu biraz ama eminim düzelecektir.

[spo]ayrıca bende arcane gibi düşünüyorum, azula gene zukonun peşinde bence sürekli zukoya avatarı öldürdüğümüze göre endişelencek bişey yok diyip zuko nun irkilmesi de bunu kanıtlar nitelikte.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...