Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

süper!

[spo]ödüm kopuyodu bunlar ayrılacaklar, hepsi kendi yoluna gidecek, paralel kurguyla seyredicez hikayeyi artık diye ama son anda ayrılmadılar, aslanlarım!

toph yönetiyor! cörk diye büküverdi gemiyi, ehehe.. katara canımı sıktı babasına diklenen ergen kız rolüyle biraz ama çok acayip su büküyo kerata. sokka'nın trailer'daki karizmatik hallerine henüz sıra gelmedi herhalde, heycanla bekliyoz. fire lord yakışıklıymış, azula ise her zamanki gibi yılan gibi. iroh'dan haber yok, nerelerde acaba? bi de zuko'nun anası var kayıplarda olan, o hikayeden kıllanıyorum ben hala...
[/spo]

bu noktada en sevdiğimiz konu olan acaba aang ateş bükmeyi kimden öğrenecek bahsini yeniden açmak isterim.

bir de zutara olayı bitti demiştim, geri alıyorum. zuko kişisi rahatsız bi insan, sevgi kelebeğine dönüşmüş bir mai ile nereye kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam da air biliyor die 4 elementi 3. de mi kesecekler =)

[spo]Belki 4. sezon Air nomadler bi yerden çıkar falan. bi olay olur ^_^

bir de ben de uyuz oldum Katara'ya , Baban gitmiş savaşa. Adama trip atiosun. Bir de kendisi o kadar özgürlük savaşçısı modunda dolaşio insan gurur duyar babası ile.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten bütün hikaye avatar üstüne kurulu şuanki avatar aang son hava bükücü olduğu için aangin efsanesi diyede geçiyor aynı zamanda
yapımcılar zaten bu sezonun sonunda onun hikayesinin biteceğini 4.bir kitap olmayacağını açıkladılar bunun yerine başka bir avatarın hikayesi anlatılacak :) büyük ihtimalle aangden 1-2 avatar sonrası :)
Sosyal ağlarda paylaş

başka avatar bencede biraz kolpa olur :D bence fire lordu öldürsün aang ama sonra güneş tutulması geçince yerine başka biri geçsin kral olarak. şimdi yeni kral seçilince hala nerdeyse tüm dünyayı ele geçirmiş firenation orduları comet geçince dellenip tüm direnişçileri öldürebilir. hatta iroh bile geçse tahta o bile cometin gücü ile şaşırıp birşeyler yapabilir. iroh baba yapmaz ama insan insandır sonuçta belli olmaz :D yani öyle firelordu yatıralım savaş bitti yok. bunun bir sürü askeri, gemisi, komutanı var avatar bey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...