Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DRW Video

KILIC

Öne çıkan mesajlar

DarkRunarWar icin Warrior Hazirliyordum BirSuredir..
Bugunku DRW de Siftahi Yaptim..

http://rapidshare.de/files/16871511/drw.wmv.html

ilk video denemem.. umarim begenirsiniz..

Not: Daha Takı Eksiklerini Tamamlamadim.. Bide onlari tamamlayayim.. Ozaman Seyreidn =)

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 18:12 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kullandıgım Scrollar ßiraz Abarti Olabilir Kabul.. Ama Amac Sadece PK Oldugu icin.. Ne Varsa Bastim =) =)

[Dedigim Gibi Takılari Henuz Tamamlamadim.. Silah konusuna gelince +7 reduce raptor vardi baya yuksek oluyodu ap.. ama silinmis. olsun en azindan toto duruyor =)

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 18:33 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

:) Ap Suan 1480 Attack Scrol ile birlikte.. Takılar str 6 vs..
Elbiseler +8.. evet One Handed Dual Kullandigim icin oyle.. Bu Sekil Kullanmamin sebebide.. Sonda Gorudun Uzere Sıkısınca Kalkan cekmek icin.. İki Uc Magenin arasında kaldıgım zamanda.. Resist basili kalkani aliyorum elime ap dusuyor biraz ama mage kesmek icin yetiyor..

Unutmadan.. Seri Pk ya baslamadan once asil hedefim olan asasini sonunda warderlerinin onune kadar kovalayip kesiyorum.. kovalama fasli biraz uzun oldugu icin almadim..

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 18:41 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

=) Cafede Basım Kalabalık Biraz... Ama Dedigim Gibi Bu Sadece BAslangic.. Biraz Tecruebe Edindim Warriorda Birdahakine Daha Ciddi Muzikli Vs Bi Video Ve Daha Uzun Bir Macera İle KArsınıza Cıkacagım..

[ Not : ßu Warrior Sardi ßeni KLC yi bosladim iyice olmuyo boyle noluyo bana ya.. roguemi seven bir insanim ben.. =Pp ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyyyyyyyyyy kılıc nettin sen oyle yaw :(((

mouse ile cok oynuosun. adam secmeden zorlanıosun. zr yapıp adamı sececeksın sonra naparsan yap. mouse ile işin yok. mouse ile adam secme.

mouse ile bu sekılde yaparsan adama cleave vuruosun sonra duruosun mouse ıle gıdıosun sonra vuruosun falan. yanlıs iş bunlar .=) mouse ile olabıldıgınce az ugras. klavye calıs bıraz.

once cleave sonra leg vurkı stuned yapma olasılıgın daha da artsın. bu karsı tarafın resistine baglıda olsa dedıgım sekılde yapmanı onerırım.

etrafını orclar sardıgı zaman vurdugun adamın karsısında tank olarak durmaktansa olabıldıgınce mouse ıle kayarak vurmaya calıskı asasların r lerı failed wersın.

leg vuruosun adama sonra diğeri skili bastıktan sonra leg dolunca tekrar leg vurmaya calıs.

orclar arkadan dalarken sen ı ya basıp ınv acıp once elındekı sılahı alıosun sonra shield takıosun. onun yerıne dırek shielde sag tıkla yaptıgın işlemi yapar. bosuna zaman harcamamıs olursun.

boş olsan bıle elını z den cekme parmakların alıssın surekli z bas xD
Sosyal ağlarda paylaş

Acılan Menuden Free yi Tıkladiktan Sonra Bi 20 Saniye Falan Bekleyince Ekrana Cıkan Kodu Hemen Yanındaki Kutucuga Yazarak Tamam de İndirme Baslicaktir.. ßundan Sonra Rapid Kullanmicam Kendi Serverimi Kullanicam.. Reklam Olmasin Diye Kullanmamistim Bu Videoda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...