Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DUPE WIPE mı BANA OZELMI

thearsiv

Öne çıkan mesajlar

27 sınde aldıgım shard 7/70 bu sabah yoktu 27 sınde guvenle aldım oyun gerı sarılmıstı dupeler yoktu ıtemler gerı gelmısti bı gun once yenı pacth cıkmıstı ama sılındı bu konuda ne yapabılırım ben 20 gb ye almıstım bu konuda yardımcı olabılıcek bırı varmı acıkcası o para benım tum bırıkımımdı ve oyuna gırınce kaynar sular basımdan asagı bosaldı.

bu konuda ingilizcem de yetersız oldugundan offical sıteden mesaj yazamıyorum bana bu konuda nasıl bır mesaj yazmam gerektıgını soylıyıcebılıcek yardımcı olucak bırılerı varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazarsan yaz,
Alacağın cevap ,

[spo]K2 olarak artık herhangi bir rollback yapmıyoruz, Problemin size yarattabileceği herhangi bir kayıpdan dolayı özür dileriz.. Knight Online oynadığınız ve Customer Support a başvurduğunuz için teşekkürler..

Cs Rep11 [/spo]

dir..

Kardeşinin , arkadaşının oynamadığından eminmisin charın ? belki lvl kasarken felan patlamıştır diyecem , en iyimser bu kadar konuşulur..

G. olsun
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]thearsiv
pati § 31 Mart 2006, Cuma - 13:16 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

sifreyi kardesim dahı kmse bilmiyor ki giden yanlız shard olmus ya ben 2 ayda bırıktırdım 20 gb yı dupe yapmam bısey yapmam pazarda scrol sattım tıcaret yaptım.
ben bu oyunun [/spo]

ilk senin başına gelmiyor dostum..
Dediğim gibi , yırtma boşuna derim ben ,

[ ben çok yırttım arkadaşlarım içinde oradan biliyorum ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...