Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nymphis vs ezik kardesler..(stuner ve children masudha)

RazoR

Öne çıkan mesajlar

İtemlerim gitmeseydi alayınızı aynı anda keserdimde.Siktiğim gmsi charını banlıyımmı,itemlerinimi silem dedi bizde sil dedik.Stuneri o kadar çok abartmayın 70 lwl ölmez die bir kanun yok.benim lwl 62 idi ap 2100+
fp giydigim halde defans acsiz 732 idi gerisini siz düşünün :P
Sosyal ağlarda paylaş

ilk önce şunu söliyeyim 1523 ap var bende dex+6 küpe +7 shardlar vs vs ...

3 kere yaptık ilkinde o wolf atarken başladım hp si baya bi indi ama orda kaldı oynamadı benimkide 2900 e iniyodu en fazla (3.4 k hp var) sonra lamialarda yapıyoduk karus assasian geldi bana vurdu geri çekildim bi daha başladık ben soulu kaçırdım hp 2100-2400 arası kaldı deişmedi bazen spike thusrt yiyince 1900e düştü sonra bende soul bitti town oldum arkadaş hala pm atıyo hp oynamıyo gitmicektim sonra human charla geldi 55 soul vardı yanımda gene gittim gene aynı son bi ara wolf attım o ara gene hp indi biraz sonra gene soul bitti gene town attım. sanırım eklemeye gerek koymamış.

item ları yaparsam bi ara gene kapışırız.

movie ye gelince . orda kimin oynadığını çok iyi biliyorum charla ant ye gidince ilk işim arkadaşla oynamak olacak :D nymphis de anlamıştır orda kimin oynadığını zaten

neyse herkese iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

son olarak ben buraya 5 tane video ekledim ayrı ayrı başlıklarda ve hiç kimse hakkın noob town attı o noobu böyle kestim şunu şöle demedim. insanlara noob deyip ben kralım ayağı yapman bizim değil senin ezikliğindir. benden önce yazan arkadaşların hepsine sölemiğş zaten

"you need come back at the world"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...