Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arşiv.GEn.TR

moriQ

Öne çıkan mesajlar

kullanıcı hesabı olması ve her kullanıcının kendi hesabındaki resimlerine erişimi olması daha iyi olur kanımca.
ayrıca kullanıcı hesabı olmayanlar da şimdiki sistemdeki gibi upload etsinler isterlerse...
ayrıca her resme bir isim verilse "süper olur" derim. mesela ben bir istanbul manzarası fotoğrafı upload ederken resmimi isimlendirsem "manzara istanbul" diye, daha sonra arama yapabilsem falan... yani başka kullanıcıların upload ettiği ilgili resimlere de ulaşmış olur kullanıcılar. işte o zaman daha bir "arşiv" olur sanki.
bunun dışında upload edilen resimi text formatında link verilmesi yerine, ayrı bir pencere de açsa zaten adres çubuğunda url gözükmüş olacak, hem de kullanıcı yaptığı şeyi görmek ister.

bir baktım, aklıma bunlar geldi. kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

klasorum.com sadece kedim için yaptıgım bir amator site :)

bir ara düzeltirim ozaman gönül rahatlıgı ile ac.calabilirsiniz :)

hatta bu bir ara bu akşam olsun bari üniversiteden cıkar cıkmaz ilk işim olsun dur not alalım köşeye. :)

amaçım arkadasın siteye rakip olmak değil tamamen işe yarar bişeyler yapıyor olmak. saolsun güzel tasarlamış sitesini ben direk hazırcılık yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
klasorum.com sadece kedim için yaptıgım bir amator site :)

bir ara düzeltirim ozaman gönül rahatlıgı ile ac.calabilirsiniz :)

hatta bu bir ara bu akşam olsun bari üniversiteden cıkar cıkmaz ilk işim olsun dur not alalım köşeye. :)

amaçım arkadasın siteye rakip olmak değil tamamen işe yarar bişeyler yapıyor olmak. saolsun güzel tasarlamış sitesini ben direk hazırcılık yaptım

Bence klasorum.com gayet güzel olmuş. Çalışmalarının devamını bekleriz (.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...