Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobasket 2003 İsveç

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

kısmen hakli nukem yani yugoslavlara karsi zone savunma işler stojakovici durdurmak icin sirf ama biz her zaman ii yapamiyorz zone savunmayi bide adamlar isabetli şutlar atiyo dişardan zaten gurovic denen eleman ic dış atiyo yani şut yuzdesi iyi bi takim faul problemi yaşamazsak yenebiliriz sadece diger turlu zor rusya da yugoslavlardan aşagi bi takim degil, yani ha sirplar ha ruslar pek bi fark etmez biz ikisinide yenmek icin cikcaz sahaya artık bu saatten sonra dua etmek gerekir :)
stojakovic 20 sayiyi gecmezse kesin kazaniriz.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

sırplar daha kolay rakip.mirsad da cosar sırpı gorunce zaten pota altında ezikler.ispanya nın yaptıgını yapabilir miyiz bilmem ama yaparsak mirsad la memo yer sırpları.bu arada hırvat macındaki yuzdeleri yakalamamız zor bence.isi pota altından yaptık yaptık..
bu arada fransa sacma sapan oynuyor.en buyuk favori fransa-litvanya.hele sırpları gecelim litvanyayı ole dusunelim.benim de gozum korkmadı degil.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

rusya bu turnuvada formda. sırplar o kadar korkutmuyo valla beni eskisi kadar. bodiroga yok divac yok. bunlar önemli eksikler. eski formları da yok ayrıca.

ve ayrıca kaybetseydik c grubunun maç yaptığı şehre gidecektik ki 450 km gibi bi yol. otobüs yolculuğu. ondan sonraki gün de maç yapıyosun tekrar. yani sonuçta bunlar da insan, zorlanırlar. şimdi aynı yolu sırplar çekecek.

ama bu fiba da az değil. gene aynı ingiliz hakem verilmiş maça. cinnetli bi akşam bekliyo bizi gene galiba.

ayrıca komik -ve de beklenen diyebiliriz- bi durum var. bizim doğan hakyemeze mirsada ömere uyarı vermiş (ve biraz da para cezası) hırvatlara en ufak bişey yok. ukrayna maçında soyunma odasına kadar hakem kovalayan yunan coachuna da dokunmamışlar tabi. rezalet cidden ya.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya inanmazdım ama galba gerçekten doğru bu laf:
Türkün türkten başka dostu yok!. Adam hala ingiliz hakem veriyosa pes yani söliycek hiçbişey yok!.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah sakatlık çıkarmaz bu hakemde...ben de ilk kez başından sonuna kadar izlicem bugünkü maçı...[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız maçı kazanırken hakemin verdiği iki faulle maça ortak etti Hırvatları ah şu Yunanistanı yenseydik ah be Hido.Hep Pejayı taklit etmeye çalışıyor onun stilinde şut atıyor tabii ki girmiyor ama sayılar da bize giriyor..uff ya!1[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Absolut, 08 September 2003 18:24 tarihinde demiş ki:
Bakalım bizimkilere ceza falan çıkacak mı? Bu Bize karşı olan yönetimle kesin bize de bi ceza çıkar gibime geliyor.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
,

uyarı geldi[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

güzel maç
peja şöyle bi çeyrek daha kenarda kalsa en azından iyi olcak. iboyu çok formda göremedim yalnız. o ama geç açılıyo genelde
şimdi de öyle olur inşallah :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...