Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Logo belirledigimiz iki logodan bir tanesini kendi zevkinize gore kullanirsiniz. Onemli olan birbirimizi tanimak.

Ayni zamanda cok fazla ayrintiyi buradan konusmayalim cunku sadece hirsindan dolayi karsimizda olacak Turk charlada duydum ben.

Yabanci clanlar bile guc vermeye gelirken onlar karsimizda olacaklar ama cok azinliktalar. Adlarini buradan yazipta rezil etmeyim onlari belki fikirlerini degistirirler o gune kadar.

Carsamba gunu saat 20 :00 da TS de konusacagiz ayrintilari daha sonra her clanada yazili olarak verecegim.

Kaleyi alacagiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ılk 1 2 sayfayı okusamda güzel 1 sey yapmanın arkasında para aranıyor nedense bu oyun para ustune kurulu sanırım :S
falla apla bendende tam destek :)
umarım başarılı olur ve amac yerine ulasır:P
bu savasa gelicek olan clan ve playerlerin sanırım paraya ihtiyacı saten yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh jade apla1 az konu dısı ama turk oldugumusu belli etmek için buna gerek yokkı saten butun kufur dupe party dısband boss ks butun hepsı bizde bunları duyunca adamlar bunlar kesın turk dıo yani belli 1 tanıtımada gerek yok kendini bilmeyen 1 kac yada 1 cok dengesiz bizleri zaten tanıtmış her alanda oldugu gibi bu oyundada
Sosyal ağlarda paylaş

yeşimcim ben carsamba gunu ucusum var ama 8 e kadar yetişmeye calısıcam olmadı msnden senle konusuruz bu konuyu gerekli bilgileri bana verirsin IP adresinide verirsin bana bizim clandaki bazı kişler cafe oyuncvuları zaten... bi de su onemli bi konu var oda CSW nin saati? cafeden giren arkadaslar var sonucta ve bu saat onlara ters ise ne yapıcaz bunada bi çözüm üretmek gerekiyo...
Sosyal ağlarda paylaş

yeşim düzeltiyşiyorum ben yarın carsamba sanıyodum salıymıs... tmm carsamba gunu bu oalyı halledelım bide bi onceki mesajda yazdıklarıma bi cozum bulalım...benimde tanıdıgım bazı orclar var saglam 66+ olanlar var hatta hepsi bi clanda sanırım XXTURKXX gibi bişidi clanları onlarla konusayım onlarda ok derler sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

bubbaChucks
sende mesajı oku öyleyse özür dileyerek bi yardım istedik

kabahat bende zati sizlerden 1 yardım istedim.. neden yardım

etceksinizki bayrak dikelim diosun ama bilgi paylaşmıosun adam

gibi saatini söyleseniz şu anda ilimuniati ye kaptırmazdık isiloon u....

bu siteye son girişim.. bu ac.cı dün geceki postlarda ben kullandım.. gerçek sahibine teşlekkür ederim..

TrimoVax
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar Carsamba gunu savasmayacagiz konusacagiz.
CSW yi bilmeyenleri yonlendirecegiz. Strateji belirleyecegiz savas tarihimizi belirleyecegiz. Her clan kac parti bunu belirleyecegiz. Savasmak icin toplanmayacagiz.

CSW savasi Lunar savasinin bitiminde oluyor. Ama CArsamba amac saldirmak degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...