Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart yardım (acil ;))

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

blackchaos tavsiyem ya one handed da ya da two hadned da ilerle. ben one handed da ilerlemiştim.

onun yanında savunma skillini de al en sağda olan adını ahtırlayamıyorum vallahi :) sana ac ve block şansı veriyor o çok önemli.

şimdi goblinlerden öteye gitmeyeceksin zaten kalan questleri tamamlamaya çalış. crossroadsun oraya dön oradan yukarı dogru git gitmediysen. eğer oraya gittiysen güneye doğru git oraya da gittiysen geri dön barcelonaya saladin knightların ve tempalr knightların questlerini al onları da yapmaya başla ki çoğu quest ortak oluyor çoktan yapmış da olabilirsin yani. sonra eğer yapmadıysan handaki kaptandan hazine görevini al onunla hazine aramaya git vs vs

hiçbirşey kalmayınca bir factiona zaten üye olmuş oalcaksın(görevlerini bitirmiş olacaksın) ve ana görevle ilgili görev verilecek

bu arada oyunun en kötü yanı diabloya benzetilmeye çalışılmış. o yüzden diabloyla karşılaştırmak yersiz bence çünkü diabloya hiç benzemesymiş çok daha güzel olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda Montserrat a kadar 4 ayrı faction questleriyle ilerleyebiliyorsunuz, ondan sonrası aynı gelişiyor. Eğer hala yapmadıysan factionlardan birine katıl, zaten ordan sonrası geliyor.

Skillerde ya 2handed ya 1handed a gitmen lazım. Bunlar tek ve çift elli silahlar, ya 1 ya 2 ele gidersin ikisine birden gitmek skill israfı.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

archery dıyorum tek kelımeyle ...
asırı guclu ezıyo ...
tavsıye ederım ...
en hızlı saldırıda bıle ıskalamıyor oyun sonlarına dogru uzeıne knockback ıde var alakalı perklerı de alırsan ...
kopuyo olay ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

snıper ,bonus rate of fıre ,sharpshooter ,archery ye 15 skıll veren bı tane cıkıyo sonrasında ben more crıtıcals da almayı ıhmal etmedım ...
galıleo nun teleskobundanda bakıp perceptıon ı 12 yaptım ...
agılıty ım zaten 10 ...
beggar quest lerının hepsını tamamlayıp 2 de luck potıon alınca (crıtıcal ıcın) bol crıtıcal vuran vurmazsa knockback eden oda olmazsa zaten damage olarak cok guclu olan bır skıll oldu ...
daha once demıstım electrıc ı de al yanına ...
super 2 lı oluyo ...
hele hele 2. kasaba da kı (mezarlık-olu han sahıbı et yeme questınden) gelen bow la olay kopuyo ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 12 September 2003 01:39 tarihinde demiş ki:
Sniper perki varken more criticals a gerek yok. 10+ luck ve sniper zaten alır görürür.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

oylede snıper yada more crıtıcal ın geldıgı level de bence bu ıkısınden daha ıyı perkler gelmedı o yuzden aldım ...
zaten crıtıcal sansı %30 ları falan gecıyo ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

sewerda kayıp çocuğu bulamadım. her yeri baktım ama ne yazıkki bulamadım acaba ilusion duvar arkasında felanmı??? questlerin hepsini bitirdim ama herhangi bir gruba üye olmadım. knight templar uygun gözüküyor ama biliyorum karar veremedim ilerlemek için bir gruba üye olmak zorundamıyım???
kayıp çocuğu nerede bulabilirim yardım ederseniz sevinirim[hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ilerlemek için bir gruba üye olmak zorundasın.
Çocuk Lava Trolllerin olduğu yerde, red ore un çıktığı sandık var kuzey doğuda bir odada. Orda gizli kapı var biraz arat bulursun.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

O hırsız lider olan kadın. Thieves Hallda zaten bulursun onu pek gizli bi yerde değil.

Şu iki resimde felgnash ın yeri. Eğer beggarlarla dost kalmak istiyorsan kılıcı parayla satın alman lazım.
http://www.u.arizona.edu/~hankins/fel1.jpg
http://www.u.arizona.edu/~hankins/fel2.jpg
Aslında en iyisi Eduardoyla konuşup kılıçtı mılıçtı uğraşmamak lazım ama diplomacy istiyor galiba[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bugün itibariyle bitirdim. Son videoyu filan görmedim malesef çımadı kendileri. Genel itibariyle de oyun orta ile vasat arası. Oynama süresi (tekrar yüklemeleri saymıyor sanırım) ortalama 35 saat. Grafikler güzel makineyi kasmıyor, konu iyi ama çok çok daha iyi olabilirdi, questler sıradan ve az, büyü efekti orta seviyelerin azcık altında, büyü çeşidi az, oynanabilirlik düşük, zindanları geniş, puzzle kısımları rezil hidden door bulmaktan ibaret neredeyse her şey, silah çeşidi kötü tek düze bir iki isim değişince silah değişiyor(çok bişi olsa da canımı yeseler) adam akıllı silah yok, şehirler küçük. 3 sene önce olsaydı güzel oyun denilebilirdi. Ama blackisle kalıp böyle bir oyun piyasaya sürüyorsa paraya gerçekten sıkışmışlar demektir. Çok güzel olabilecek bir oyunu bu kadar batırdıkları için tebrik edilmeliler.
Ayrıca thief guild lideri benim bayan karakteri yatağa attı:)

[Bu mesaj Gallant tarafından 13 September 2003 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun o kısmı biraz dengesiz işte. Zaten tek başlarına kapıştığın daevalar kolay oluyor, onları konuşarak geçmenin bi anlamı yok ki. Zor olan 5 frozen terror, 2 artic succubus, 1 revenant 2de disembodied hedehödönün arasından geçmek.

Oyunu iyice bi oynadıktan sonra karar verdim ki fena oyun değil. Ama "Fallot Fantasy" kesinlikle değil.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...