Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yarin okul war..

thanatos

Öne çıkan mesajlar

ya bide ben bu hocalari anlamiyorum okulda diyolar biz anlatsakta anlatmasakta ayni parayi aliyoruz sizin iyiliginiz icin dinleyin diye..
e kardesim malmisin mandalmisin yani anlatma cek git ozgur birak bizi :D

ayrica borsayi dusurmeye gelince.. zaten borsa ne olsa dusuyo follos oldu ;)[hline][i]Forumun cop kokmasina karsiyim. ve Pet bolumu istiyorum.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

hocaların en çok "zilmi çaldı?" "bu bizim zilimizmi?"vbvb atraksyonuna hastayım,ulan gelip "ben bu okulda 30 yıldır hocalık yapıyom" diyolar,ama 30 yılda tenefüs zilini öğrenememişler
bu arda okuldaki faq(sıkça sorulan sorular)lara dikkat,her okulda hep aynı bknz:
"hocam istediğimiz sorudan başlayalımmı?"
"hocam bitiren çıkabilirmi?"
"hocam arkaya yazsam cevabını olurmu?"
"hocam kağıt çıkarabilirmiyim?" vbvbvbv[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 14 September 2003 14:47 tarihinde demiş ki:
hocaların en çok "zilmi çaldı?" "bu bizim zilimizmi?"vbvb atraksyonuna hastayım,ulan gelip "ben bu okulda 30 yıldır hocalık yapıyom" diyolar,ama 30 yılda tenefüs zilini öğrenememişler
bu arda okuldaki faq(sıkça sorulan sorular)lara dikkat,her okulda hep aynı bknz:
"hocam istediğimiz sorudan başlayalımmı?"
"hocam bitiren çıkabilirmi?"
"hocam arkaya yazsam cevabını olurmu?"
"hocam kağıt çıkarabilirmiyim?" vbvbvbv

ehe genelde inek olarak tabir edilen ogrenci grubunun sordugu sorular tabi bide sey war kagidin altina defter koyabilirmiyim hocam? lol :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim. ve Pet bolumu istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ogrenci psikolojisi cok garip cidden ehe eskiden kalma hocadan korkma tirsma cekinme vs. durumlarini cogu kisi liseye gelmesine ragmen asamiyo sonundada boyle komik durumlar cikiyo ortaya :)
bu arada o derse gircek eziklerden biride benim :( bohue[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim. ve Pet bolumu istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
someone, 14 September 2003 15:07 tarihinde demiş ki:
okul açılıyo güzel hoşta, uyanmakta filan çok zorlanıcaklar gitmesin ilk gün okula mokula, yoklama yok bişey yok.
ben seve seve gidicem o ayrı konu

eninde sonunda gidecez yani 1gun daha gitmesek ne degisir :) yuzlesmek lazim biran once ehe[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim. ve Pet bolumu istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke okula gitsem ama almazlar artık :)
pişmanım ya
boş gezmektense okulda arkadaşlarla birlikte olmayı tercih ederim yani
kıymetini bilin okul zamanlarını boşa değerlendirmeyin bence hem arkadaşlık olarak hemde ders olarak yoksa ilerde ahh çekersiniz kafanızı taşlara vurursunuz ama iş işten geçmiştir artık o şansa bi daha sahip olamazsınız...[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Kapatın şu çöp kutusunun kapağını !

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 14 September 2003 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oh bea, sonunda okullar açiliyor.
Biz bir haftadir stress içinde yasiyoruz kardesim. acilsin bütün okullar da ayricalik kalksin..[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...