Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aşık olmaktan nefret etmek

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

bir kaç arkadaşında dediği gibi aşık olmak değil ilk görüş bencede.o sadece fiziksel bi sıcaklık hissetmek.kızı görürsün acayip güzel dersin ama aşık olmassın arzularsın onu.bi muhabbet edersiniz bakarsın ki çok boş kafalı bişey.belki o muhabbetten sonra o kızın adını bile unutursun ertesi gün.başka bi kız görürsün belki o kadar beğenmessin ama bi muhabbete başlarsınız muhabbet muhabbeti açar ilerler ilerler sürekli onla konuşmak onun yanında olmak onu sıcaklığını hissetmek istersin.sanki onun için yaşarsın.
tabi bunun en güzel yanıda karşındakininde sana karşı aynı duyguları hissetmesi.o zaman bi insan için aşılamayacak hiç bi engel kalmaz bence.
hoş bi taraf daha: ömrün boyu adını unutmayacağın biri olur
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar tabii aşk ile hormonları ve flörtü birbirine karıştırınca aşk yalandır felan diye şeyler ortalarda uçuşuyor.
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

outtrader demişki:1.özelden msg attim rahatsiz oldugumu bildirmek icin gittin foruma yazdin afferin cok isine yaradi.
2.herhalde tek amacin forumda tartismak fln o zmn bari "asik olmaktan nefret etmek" gibi bi topicte tartisma benimle tartisicaksan herkesin gozu onunde yapma burasi bi forum bilgi alisverisi yapilio insanlar birbirine saldirmio ..

outtrader özelden verdiğin akıllar vede forum tarifleri için çok sağol inan forum ne işe yarar bilmiodum.. ama rica ediyorum bidaha mailbox ımı istila etme keza tanımadığım kişilerin mesajlarını mesaj kutumda görmek istemiyorum..
bu arada verdiğin aferin içinde saol...

LoL:) oysa sadece sanırım bu trade garbage a gider demiştim.[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...