Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaraya 1 maç seyircisiz oynama cezası..

malik

Öne çıkan mesajlar

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fortis Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanan çeyrek final rövanş maçında sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Galatasaray, yarın Ankaragücü ile oynayacağı 19. hafta erteleme maçını seyircisiz oynayacak.

bilmeyen vardır die koydum.ben yeni öğrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Diyarbakır'a bile sadece 3 maç verildikten sonra buna daha fazla ceza beklemek saçma olurdu zaten. Normal.

Esas seyircisiz değil de sezonu elsiz oynamaya karar verirse federasyon o zaman bekleriz FB'lilerden "federasyon taraf tutuyo" iddialarını. E haklılar o kadar büyük bir avantajlarını baltalar federasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biletler satışta nasıl yarınki maç için böyle bir karar verilebilir. Hafta sonu oynanacak G.birliği maçı için olmasın o ceza?

Yarınki maç içinmiş gidicektim yalan oldu.

Kalbimiz sizinle cimbomum.

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 19:34 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan belleğinde unutma hastalığı vardır. Bu, galiba bize, başka bir deyişle de bizim toplumumuza ait bir özellik. Bu hastalığa birde şovenizmi, adaletsizliği, bağnazlığı, dar görüşlülüğü, bencilliği, saldırganlığı, menfaatçiliği, duyarsızlığı, yalancılığı, arsızlık ve yüzsüzlüğü ekleyince galiba bu sonuç ortaya çıkıyor.

03.11.1993'te Galatasaray M.United'i elediğinde, Ertesi gün, o sıralarda günde 400.000 adet satan, Türkiyenin en büyük gazetesi Sabah işte böyle başlık atmıştı.

Bugün Tuncay'ı ipe çekmeye çalışanlar, o gün sabah gazetesinin bu manşeti için de bugün söyledikleri şeyi söylemişlermiydi?

Eğer söylememişlerse bugünkü durumları, unutma hastalığının yukarıda saydığım diğer kötü kişilik özellikleriyle birleşmesinin bir tezahürümüdür.

Yani onlara göre, hindi ingilize binince iyi, cimboma binince kötümüdür?
Sosyal ağlarda paylaş

enema
pati § 29 Mart 2006, Çarşamba - 00:11 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

kufuve kavsiyiz pls
--------------------------------------------------------------------------------

Hiç bir insan muhteşem , kusursuz değildir.. O konuşmasıyla dalga geçtiğin kişi Türk futbol tarihine gelmiş en başarılı başkanlardan biridir..

Belki evet Aziz Yıldırım "R" leri söyleyemiyor ama takımını her şekilde en üst düzeye çıkarıp tüm fenerbahçe taraftarını mutlu ediyor..

Başkanım "R"'leri söyleyemiyor olabilir Fakat

Her Fenerbahçeli gibi, Onla Gurur duyuyorum !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...