Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TheCrims

AthleT

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun. :( bu arada sen kimsin?

ya ben başladım oyuna, girdim bir gece kulubüne 2 tane fahişeyi haremime aldım direk ama daha gelmiyorlar :(

bu arada bir sorum var uyuşturucu tüccarlığı nasıl yapıyoruz? aldığımız uyuşturucuları nereye satmamız lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

bina lazım yani hmm. neyse benim kızlar iyi iş yapıyor yarın kurarım =)

bir soru daha, kankalar bölümüne girince isimleri kırmızı renkli olan tipler çıkıyor. bunlar nedir?

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 18:44 tarihinde, Krusty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben yeni bir oyuncuyum TheCrims de. Ben sürekli soygun yapıyorum.Cok para kazanmanın bi yolu yokmu.Ben sureklı 7-eleven yapıyorum(soygun)Bi tanede fahişe var ne yaptıgını bılmıyorum.Aldım sonra noldu bilmiyom.Raveparty almayı dusunuyorum.Para kazanmam icin ne yapmalıyım ? Bastan itibaren ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi şekilde ekranında ismi görünen tipler onlar. Mesela bi gece kulübüne girdiinde içerdeki insanlar, kanka listende beliriverirler. Bi süre sonra kendiliinden kayboluyolar (1 thecrims günü sanırım).
Bu aslında gerekli bi şey. Çünkü birine saldırabilmen için onunla kısa bi süre içinde karşılaşmış olman gerek. Kankalarda gözükmesi de, olası hataları engellemek için olabilir.
O yüzden dikkatli olmak lazım kulüplerden, partilerden çıkınca. Adam seni kankalar listesinde görüp, saygınlığını düşük gördü mü dalmak istiycektir.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sayfalarda biraz aşaada anlatmıştım. Okursan gayet hızlı bi biçimde yükselebilirsin.

Yalnız o yöntemde saygınlıınızın düşmesi gibi bi sorunla karşılaşabilirsiniz. Çünkü saygınlık, cebinizdeki parayla da orantılı. Detoks yaptırınca yüklü miktarda para harcadıınız için, paranın ekledii saygınlığı tekrar kaybediyosunuz; olay o. Bi süre sonra kat kat fazla para kazanınca saygınlıınız çok daha fazla hale gelicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...