Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TheCrims

AthleT

Öne çıkan mesajlar

oyunun en önemli noktası çeteler.çete soygunları hem 30 enerji götürüyor hemde yüksek miktarlarda paralar kazanıyorsunuz mesela milli müze soygunundan 200 bin civarı para alıyorsun 80 gücün gidiyor ama çete soygunlarından her biri 30 güç alıyor ve federal reserv milli müze soygunundan daha çok para kazandırıyor.federal rezerv soygunundan daha zor soygunlarda katlanıyor bu para
Sosyal ağlarda paylaş

Bu turda oyunu öğrenmeye çalışın diğer tur başlayınca iddialı hale gelirsiniz ben Türklerde ilk 10 a girdim bi ara fakat dünya sıralamasında adamlar aşınca bıraktım oyuna yeni başlamıştım oyunun herşeyini kavrayıp bıraktım 2. tur tekrar dönmeyi düşünüyorum.40 oyun günü kaldı 1 normal günde 5 oyun günü gidiyor az kaldı beklemedeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

khala bende bundan onceki turun sonlarinda basladim ogrendim falan bi cok seyi ama bu oyunda iddali olamiyosun
adamlar nasil gelisiyor anlamak mumkun degil basinda daha 100 lere geldigim de adamlar 1000 lerdeydi , hatta bazi rave party lerde sifrelerde gordum daha once kullaniyolardi onlari heralde fixlenmis.24 saat mi kasiyorlar durmadan nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Üst seviye ve çeteyle yapılan soygunlarla bu hale geldiklerini düşünüyom. Bi ara her gün farklı birileri forex soyuyodu. Bi de cebinde ne kadar paran varsa o kadar saygınlığın oluyo. 70-75m$ de az para diil yani :P
Üstelik on binlerce puan zeka ve yüzlerce tesisle de bolca para ve dolayısıyla saygınlık yapılabilir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

tesisler icin zeka gerekiyor , sonucta gidip saatlerce biletlerini harcamaya calisman lazim tesis sayini arttirabilmen icin . ben ugrasamam dedim 120m. $ in tamamiyla hastaneden zeka gelistirici falan o cesit ilaclar aldim ondada 4 tane ekstra fabrikami diktim ve bunun yaninda sayginligim 9000 kadar azaldi . para yatiran oldumu hic bu oyuna ne gibi avantajlari var
hastaneden ve hapishaneden kolayca cikmanin yaninda ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...