Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internetin hepsini kullanmak istiyorum..

hitler-

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar..
Ben yurtta kalıyorum..bu yurtta herkezin kullandıgı bır ınternet ağı var..ben sadece bu ınternet agını nasıl kullanabılırım sadece bana özel.. bi prog. veya hack türü birşey varsa yardımcı olurmusunuz ?
Şimdiden Teşekkürler..
Saygılarımla..
Sosyal ağlarda paylaş

AS:D:AS:DSA:da şimcik bu türkiyedki ağı kullanmak için yakınımızdaki telekom binasına muay thai teknikler veya 1 adet bazuka ile basmak kapıdan girmek skaıncalı onun için üstten helihopter ile sarkmak daha mantıklı gece 4 suları çok iyi dir bu operasyonlar için ninca kıyafeti ve ninjutsu sanatıyla birleştirirsek çok başaralılı olur bütün türkiyenin neti senin olur ama bunu deniyenlerin birinin penisi kopmuş 2 yerinden biride hapisde şişlenmiş dikkat et
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde gece yapabildiimiz bi olaydı ama gene de işe yarar.

Şimdi gidiosun yurdun interntinin dağıtıldığı hub'ı buluosun. sora ordaki hub'a takılı kabloların üzerinde oda numaraları yazar. oda numaralırını iice inceliosun(küçük bi elfeneri al yanına) kendini ve interneti kullanmasını istediin arkadaşlarının oda numaraları en önemlisi de ana bilgisayarın kablosu hariç dierlerinin kablolarını söküosun. sora sabah birilerinin durumu fark edip kabloları takmasına kadar rahat rahat kullanıosun neti, bolca sömürüosun.

yok ben bunu yapamam diosan wildpervert'in bi yöntemi var. ona biz "benim olmicaksan kimsenin olamazsın" diyoruz. bi torrent programı kuruosun bilgisayarına ve bütün download limitlerini kaldırıosun. sora bikaç gigabytelık bi dosya bulup, günlerce, durmaksızın (yaklaşık 5 kere) dosyayı download ediosun. Java torrent programı interneti sömürürken sen ve dier internet kullanıcıları,böle boş boş bakıosunuz ekrana

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 22:41 tarihinde, Elbrech tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-PEARL -
AS:D:AS:DSA:da şimcik bu türkiyedki ağı kullanmak için yakınımızdaki telekom binasına muay thai teknikler veya 1 adet bazuka ile basmak kapıdan girmek skaıncalı onun için üstten helihopter ile sarkmak daha mantıklı gece 4 suları çok iyi dir bu operasyonlar için ninca kıyafeti ve ninjutsu sanatıyla birleştirirsek çok başaralılı olur bütün türkiyenin neti senin olur ama bunu deniyenlerin birinin penisi kopmuş 2 yerinden biride hapisde şişlenmiş dikkat et

2 yerinden penis kopması ne yahu? QIUWEGIQWEIQwev yardın beni akşam akşam :D

ekleme:
said:
- Wildpervert -
5 kere kotor çektik
insanmıyız?

Değiliz 1. Oyunu hiç oynamadık 2.. hayvanız sanırsam
*kötü adam gülüşüylen şey yapar*

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 22:46 tarihinde, Elbrech tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kabloyu ethernetinden çıkar, ağzına al ve bütün gücünle içine çek. ama bunu yaparken popona bir çatal batırıp onunla prizin üstüne oturmalısın. bu şekilde tüm internet hormonlarını kendi hattına yönlendirmiş olursun. aa dikkat et tam çekmessen olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...