Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu nedir şimdi?

arian

Öne çıkan mesajlar

huehue trt nin devlet kanalı olduğunu bilmiyor herhalde bunu yapan şahıslar
valla trt bunları hak etmiyor bence
ayrıca şu son 1 yıllık döneme baktığımda cnbce dışında adam gibi film veren tek kanaldı trt[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

olay şudur:

aldığınız herşeyden trt'ye para gidiyo. işte ne bileyim, en basitinden televizyon aldığınızda üstünde trt bandrolü vardır, trtye para ödersiniz, sanırım piyango biletlerinden de yüzde 2 3 falan gidiyo para.

bizim paralarımızla idare edilen bi kanalda, hande ataizi'nin, mehmet ali erbil'in, beyaz'ın çıkması çok mu gereklidir? onlara o kadar para dökülmesi çok mu şarttır?

gayet mantıklı bi tepki bence.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

[Bu mesaj Zed tarafından 13 September 2003 09:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bazi yonleriyle mantikli ama, buna benzer uygulamalar ingileterede de var diye biliyorum ben.
yani yoksa kamu kurumlari yurumuyor.
gerci bizde abarti var biraz ama...
edit: sayfayi gezdim de, trt yi kapattiralim falan filan biraz ucmuslar. e biz millet olarak herseyi abartiriz zaten, normaldir.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

[Bu mesaj wanderer1985 tarafından 13 September 2003 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Elektrik faturasının 5% i gidiyodu bi ara şimdi 2% oldu galba ama yine de az buz bi para değil, bari lig maçlarını versinler elektrikten alınan yüzde de klüplere falan gitsin.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
trt mi..
düzgün bir kanal ancak bencede fazlası ile harcamaları var örneğin yeni logolarına birşey demiyorum ancak 2 milyon dolar gibi birşeyler vermişler tanıdıgım varda.. ;)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

TRT en kaliteli kanallardan biridir.
En iyi diziler ondadır.
Tamam Televole ucubelerini koymaları saçma.
Tamam Devlet kanalı olduğu için çok para harcanıyor olabilir.
Ama "LANET OLSUN HEMEN KAPATIN ALIN SİZE EYLEM DÜZENLİYORUM" gibisinden bir site aşırı saçma birşey.

Ha, "TRT'yi kurtaralım kampanyası" yapar, Siyah üzerine kızıl alevlerle gösteriş yapmak yerine düzgün bir site yapar, TRT'nin hatalarını TRT'ye iletir, imza toplar felan filan.
Ama bu yaptığıyla, gösteriş budalası ezik bir tipten başka birşey olmadığını gösteriyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

BAZI DİZİLERE 13 BÖLÜM İÇİN ÖDENEN ÜCRETLER...
Koltuk Sevdası: 475 milyar
Karakolda ayna var: 450 milyar
Ona Bakma Bana Bak: 390 milyar
Üzgünüm Leyla: 448 milyar
Ayrılsak da Beraberiz: 667 milyar
Kaynanalar: 260 milyar
Karanlıkta Koşanlar: 600 milyar
Çiçek Taksi: 1 trilyon
Nasıl Evde Kaldım: 260 milyar
Dedem Gofret ve Ben: 850 milyar
REKLAM GELİRİNDEN DAHA ÇOK REKLAM HARCAMASI YAPTI
TRT Ekim 2000-Mayıs 2001 tarihleri arasında gazetelere toplam 2 milyon 596 bin 853 bin dolarlık reklam verdiği belirlendi. TRT, bilboardlar için de 521 bin 261 dolar harcama yaptı. Kurumun elinde çok sayıda TV ve radyo kanalı varken, böyle bir harcamayı neden yaptığının cevabı verilemiyor?
TRT geçtiğimiz yıl sadece elektrik faturalarından 325 trilyon gelir sağladı...

------

Yahu su yukardakiler bile yeter TRT'nin kapatılması için ne gereği varya devlet cokmu zenginde televizyon işletiyor. Kapatın kardeşim devlet televizyonlarını. Çıkartın bir yasa rtük gerekli hallerde tvlere el koyabilir diye olsun bitsin. Savaş hali veya ihtilala gibi durumlarda el konur yapılır yayın.

Benim kullandığım her elektrik o salak çiçek taksi durağına gidiyor anasını satıyım içim cız etti ulan açıp izliyim bari arada bir şu dizileri PARA ödüyoruz izlemediğimiz dizilere olacak işmi.

Şöyle düşünün sinemaya gidip bilet alıyorsunuz ama flime girmiyorsunuz flim ne kadar güzel başarılı veya kaliteli olursa olsun ben izlemediğim birşeye para vermek zorunda değilim !!!

Koltuk Sevdası: 475 milyar
Karakolda ayna var: 450 milyar
Ona Bakma Bana Bak: 390 milyar
Üzgünüm Leyla: 448 milyar
Ayrılsak da Beraberiz: 667 milyar
Kaynanalar: 260 milyar
Karanlıkta Koşanlar: 600 milyar
Çiçek Taksi: 1 trilyon
Nasıl Evde Kaldım: 260 milyar
Dedem Gofret ve Ben: 850 milyar

Şu hale bak yahu DEMEM GOFRET VE BEN yuh ya dizi yerine okul yaptırsa daha faydalı olur veya hastane kursa sağlık ocakları kursa ne lan bu kardeşim :)[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!
Sosyal ağlarda paylaş

mantikli olun biraz TRT nin basina adam gibi biri gelse kaynaklarini iyi kullansa adam gibi su an hic bi tvnin yapmadigi sekilde sanatla veya farkli yonlerde program yapsa kotu mu olur?
su an kotu diye tamamen kapatmak ne kdr mantiksiz ya..[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]bir copluk 2 copluk uc copluk her yer copluk!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...