Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

new accounts disabled?

Deedstyger

Öne çıkan mesajlar

ben bir paladinim demiş,sin. a$ağıdaki diyaloğu oku da paladinlerin basina neler geliyor gör oyunda :)

( alıntıyı ek$i sozlukten yapıyorum ama benimde başıma çok geldi bu diyaloglar )

priest karakterinin az bulunduğu söylenen bir serverda priest açılır ancak bu priest'ın en önemli özelliklerinden biri olan buff ileri levellarda yüksek mertebelere ulaştığı için healer olunur.seeking party diye isimlendirilen olay yapılır ve beklenilir.birkaç saniye içerisinde kendinizi bir party içerisinde bulursunuz.gönül ister ki private message'ı engellemiş olun.aksi takdirde;

bufffffffffffffffffffffffff
baffffffffff
pufffff
+++++++++

şeklinde binlerde pm gelecektir size.siz ne kadar healerım yazsanızda onlar anlamayacaktır...
---------------------------------------------------------

karar senin :D
Sosyal ağlarda paylaş

bak aynı sözlükten bir tanım daha :

türkiye'deki 12-18 yaş arası internet cafe çocuklarının haricinde kimsenin sallamadığı, bilmediği oyun. çocuk parkı. sinir harbi. oyun ne kadar çekici olursa olsun sonunda "eeeh eytere bea" çektiriyor. bulaşmamak en iyisi. o kadar emek verip oyunu yapanlara ve hala ayakta tutmaya çalışan moderasyona yanarım. toplu intihara girişecek adamlar sonunda.

-ben canavara dalıcam. sen arkadan can bas.*
+(halbuki ne umutlarla cleric olmuştum. belki bi fantazya tadı alırım demiştim. allah belanızı versin yaaa.)
-paf ver paaaf!!*
+geber. geber..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...