Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

new accounts disabled?

Deedstyger

Öne çıkan mesajlar

yav indirdik 340mb lık ko setup ını ama kayıt olamıyorum siteye.

ko.com forumunda bi yerde account alımları durduruldu başlıklı bi konu vardı.. ona cevap yazdık, foruma üye olduk, cart curt. ama nası ac.calacağım..

bi de hangi server a gireyim anlamadım?

biz türkler neredeyiz?

normal türk ip siyle ac.calıp oyuna başladığımda ban yiyecek miyim? forumun bi yerlerinde türk ip leri ban lenmiş falan yazıyordu. hala geçerli mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

türkler her serverda. her serverın %90ı assa yukarı türk. o bakımdan server seçmekte zorlanma.

en son edana isimli server açıldı orayı tavsiye ederim.

arese sakın gelme herkes level 70.

oyunda çok fazla hile hurda ve dönen dolaplar var. zamanla sende mevzuyu anlarsın zaten. kafana çok takma.

dur yazıcam daha.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni ac.caldıgın zaman ilk 3 gün premium üyeliin olacagı için oyuna giriş, ve çıkı,şlarda sorun yasamayacaksın.

daha sonra ki günlerde oyuna girmek kabusun olacak. bu eziyetten kurtulmak için premium üyelik alman gerekicek.bu da k2 firmasının isteği zaten .

premium ilk levellerde pekde önemli dğil ama level60tan sonra exp kasman için çok lazım olacak. premium alırken kullandğın kredi kartında sorun var diyerek arada seni banlayabilirler,burası k2 network.

du biraz daha yazıcami
Sosyal ağlarda paylaş

oyun pk/pvp üzerine kurulu genel olarak. ama hayatın ,şu andan itibaren apostle ve deru partilerinde exp kasarak geçicek. parti bulmak zor deil ama yinede zorlanabilirsin. level30a kadar seni kasarlar zaten o partilerde.

denemesi yapıldı, sıkı olmayan bir kası$ ile 18 günde level 60 olabilirsin. pelerinli tipler göreceksin oyunda, eer tanıdıın yoksa bu oyunda level60a kadar pelerin giyemeyebilirsin.pelerin zaten çok önemli bi$i deil.i
Sosyal ağlarda paylaş

k2 networke para kaptırmamak için ben paralı üyelik almadım . kısa sürede de level 62 oldum.benim için yeterli olduğunu düşünüyorum. oyuna girmek işkenceydi ama gerçekten.

bunun dışında önceden oynadığım charım için premium üyelik almıştım ve paramla rezil olmuştum.premiumun çok gerekli bir şey olduğnu düşünmüyorum . bütün baskılara rağmen almayacağım artık :) premiumun olsada olmasada çok sallamıyor seni bu oyunun şirketi.
Sosyal ağlarda paylaş

forumlardan gördüğüm kadarıyla oyunda her türlü pislik var, uo sphere server larına dönmüş..

bizim türk milleti oyunun içine etmiş her zaman olduğu gibi.

ben gidip bu dediğiniz işkencelere katlanırsam ya da ne bilim premium üyelik falan alırsam biraz enayiliğe kaçar.

zaten ücretli oyun oynamak istemiyorum bi de o var.

valla ne yapacağıma karar veremedim.

şu an piyasada ücretsiz olarak adam gibi oynanabilen başka bi alternatif var mı bari bu ko'ya? :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır o kadar populer değil ve populer olması da çok öenmli dğeil , önemli olan senin oynadığın oyundan zevk alabilmen ve bu da ko da gün geçtikce azalıo

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 21:00 tarihinde, Challanger7 tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 21:00 tarihinde, Challanger7 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zevk almayı tabii ki önemseriz de..

sonuçta hepimiz girdiğimiz dünyadadaki gerçek canlı sayısının çok olmasını isteriz. ben buna zevkten bi üst kademe daha fazla önem veriyorum diyebilirim.

100 kişilik bi yerden her şey yolunda gitse zevk alamam mesela.

aynı 5000 kişilik bi yerden bu ko daki saçmalıklar gibi zevk alamayacağım gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...