Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flaş flaş ronaldinho beşiktaşta !!!!

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

Kiralık oyuncu göndermenin pek alakası yok yetenek katliamıyla. Yetenek katliamı dediğin oyuncuyu alıp kulübede çürütmekle ya da futbola küstürmekle yapılır. Serhat gibi, Ortega gibi, Tarık gibi, Yusuf gibi, Kemal gibi, Oktay gibi, güncel örneklerden Zafer Biryol gibi. Ha çok istiyorsan FB'ye gelir gelmez milli takımdan kesilen Alex'i de aynı olmasa da benzer kefeye koyabilirsin. Bunların hepsi en parlak dönemlerinde gelen oyuncular FB'ye ve orada çürüyüp kaldılar (Ha illa çok istersen Alex'i ayrı kefeye koy, eskisi gibi olmasa da iyi oynuyo o hala). Peki o saydığın 45 oyuncudan kaç tanesi (hani aralarında elbet vardır o ayrı da) herkesin dikkatini çekmiş büyük hayallerle takıma gelip de sonra çürüyen oyuncular?

Aklıbaşında hiçkimsenin ilk tercih olarak BJK diyeceğini sanmam

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 18:12 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty 13 Yaşında bir velet denmiş ..

Yaşım 21 dir.. Burda komik durumları burda komikleştirmeyin .. Futbol geçmişimde burda Beşiktaşlı arkadaşların tamamının toplamından yüksektir bunada emin olun ..

Şu güne kadar 100 lerce video yayınlandı hangisi piyasada o arkadaşların onu bi açıklayalım ?

Bu tür veled futbolcuların ilkini fenerbahçe getirmiştiri soyledim..

Ve hala soyluorum ilerde bu arkadaşların hiç biri piyasada olmayacak..
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz boşverin trasty'i o biraz fanatik gereksiz bir şekilde herseye muhalefer etmektedir ona göre dunyanın en iyi takımı fbdir tekdir at gözlüğü takmaktadır ayrıca çıkarsa bi görcek gerçekleride neyse konuya döniyim ben bende izledim gerçekten çok yetenekli bir çocuk umarım ziyan olmaz herşey Türk futbolu için fb bjk gs hiç farketmez hangi takımda olursa olsun taktir etmek lazım bu cocgu ne kadar saçma bu threadde genç bir çocuk için yorumlar yazılıyo ama 2 3 sivri muhaleft yapıyo neden cunku kendi takımının alt yapasında olmadıgı için yazık... (bu arada hemen belirtmek istedim galatasaraylıyım)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu çocuk ronaldinho'dan pele'den iyi dersen , sana gülerler.Merak etmeyin , kimse 10 yıl sonra takımda yer alacak gelecekte ne olcağı belirsiz bir oyuncu için bizim altyapıda değil diye çok üzülmez.9 yaşında 2 çalım attı diyede türk futbolunun yıldızı oluyorsa yazıklar olsun öyle futbola .
Sosyal ağlarda paylaş

lol yani 9 yaşında geleceğin yıldızı olmak için 2 çalım atması yetmio 9 yaşında 25 tane 90a frikik çakacak. 100 metre top sürecek.

yahu ne diyorsunuz siz allah aşkına. 9 yaşındaki futbolcu bir çocuğa göre yıldız durumunda şu görüntülere göre. gelecekte ne olur bilemeyiz bekleyip göreceğiz

ama öyle bi konusuosunuzki sanki pele 9 yaşında dünya kupasını kaldırmış töbee
Sosyal ağlarda paylaş

@elm

dünden beri, bu konuyu savunuyorum..
Hayır beşiktaşın kıskanılıcak neyi varki kıskanalım ..

Fenerbahçe maddi olarak bir Dünya takımıdır.

Fenerbahçe şu an türkiyenin en fazla şampiyonluk elde etmiş takımıdır

Fenerbahçe şu an türkiyenin en büyük bütçesine sahiptir

Fenerbahçe şu an Dünyaca ünlü yıldızları bir arada bulunduran tek takımdır

Fenerbahçe türkiyenin en modern stadına sahiptir.

Fenerbahçenin Forma ve Stad geliri 3 büyüklerin diğer 2 si olarak görülen Beşiktaş ve Galatasarayın giderinden yüksektir

Fenerbahçe Tesis olarak Avrupanın en iyi 2. Tesisine sahiptir.

Diğer takımlar 1 milyon Euro'luk Transferleri Yıldız diye görürken Fenerbahçe 8 Milyon Euro'luk transferi Averaj bir transfer olarak görmektedir.

Galatasaray dilenirken, Beşiktaş sürünürken Fenerbahçe Seneye yapacağı Roberto Carlos , Morientes , Ronaldo transferlerini tartışmaktadır.

Galatasaray 3 tane 18 yaşında velede sahip çıkarken, Beşi,ktaş 9 yaşındaki veletle gelecek vaadleri yaparken,
Fenerbahçe 2 tane 0 dan aldığı Futbolcuyu milli takıma kazandırmıştır (Volkan , Tuncay)

Beşiktaş Jimlastik klubunu kurduğu tarihle, Galatasaray 6 yıl önce kazandığı kupayla hala öwünürken Fenerbahçe hala günümüze yatırım yapıp günümüzü yaşamaktadır.. Geçmişi değil.

Galatasaray ben Fakirim bana para verin diye yalvarıp, Mallarını satarken, Fenerbahçe malına mal, tesisine tesis katmaktadır..

Yönetimleri eleştirilip 50 tür muhalif üye barındıran GS ve BJK kongre sıkıntısı çekip 50 tür liste muhallakında bırakırken fenerbahçe yllardır Tek bir liste ile seçim kazanmaktadır.

Beşiktaş ve Galatasaray Kulupler birliği çatısı altında planlarını sürdürürken, Fenerbahçe bu oluşumda tek muhalif 17 v 1 bulunmaktadır.

Galatasaraylı komik yönetim kurulu üyeleri, Trömösö ye elenirsek ülkeyi terkederiz. Fenerbahçe'yi her türlü eleriz kafasını yormasın taraftarımız diyip diyip g.t olup hala yüzsüzce basın açıklaması yapmaktadır.

CEO nedir bilmeyen GS - BJK'nin yanında Fenerbahçe aylık 50 milyar para ödeyip CEO tutmaktadır. ve bu CEO sayesinde Taraftar Kartı gibi Dünyaya yaygınlaşma adına bi adım atıp milyonlarca dolar kazanıp Kart sahiplerini ön plana koymuştur.

GS - BJK Plastik koltuklarla Stadına adam beklerken. Fenerbahçe En üst düzey Deri koltukları Maraton alt kısma. Plazma TV ve Hostesleriyle Locaları tribüne. 1500 adet LCD Tv leri Fenerium Alt tribündeki Koltukların arkasına yerleştirip hem maç keyfini hemde Lig TV , Show TV , Kanal D , Star , ATV gbi kanalları vermektedir.

Diğer takımların Şeref tribününde bile bulunmayan konfor ve rahatlık Fenerbahçenin en iyi 5. Tribünü olarak nitelendiren Maraton Altta bile mevcuttur

Galatasaray ve Beşiktaş taraftarı Maçlara kışın giderken şemsiye bulundurup üstü açık tribünlerde yağmur ve kar altında kalırken,

Fenerbahçe Stadının tamamının üstünü kapatmıştır ve 6 Ay içinde Local Isıtma sistemi kurarak, Kışın sağnak kar yağışı altında Bir T-shirtle maç izleme keyfini yaşatacaktır.

Daha yazacak okadar şey varki ..

Ama sanırım bukadarı bile yeterlidir size.. şu boyle biline

99>101>103

Hepinize sevgiler..
Sosyal ağlarda paylaş

@ Trasty

İyi güzel bunlar var da ne oluyor karşılığını ne ile alıyorsun başarı mı ?
Güldürme beni bu küçümsediğin Gs ile aynı puandasın ve aynı şartlar altında(!) mücadele ediyorsun..

Ne bu o zaman bu kadar para harcayıp yatırım yapmak enayilik olmuyor mu?
El ile tutulur bir başarı elde edin de bir Bjkli olarak tebrik edeyim de buraya böyle biz böyleyiz biz şöyleyiz diye yazmakla olmuyor sen 10-15 kat fazla yatırım yaptığın Galatasaray ile eşit puanda ise ve Avrupada da bir yere gelememiş isen bu büyüklük değil olsa olsa enayilik olur..

Neyse ..

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 19:42 tarihinde, SbNN tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...