Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

besiktas-konya

Onurlu

Öne çıkan mesajlar

Diyarbakıra hak veriyorum dersen burda mevzu çıkar bu 1.

2. si kusura bakmada biz konyaya kendi sahamızda 5 attık.. siz kendi sahanızda yenildiniz daha açıklayıcı bi şekli varmı maç skoruna çok sevindim kayseri umarım yarın kazanır ve 4 puana açar .. (memleketim olarak)
Sosyal ağlarda paylaş

adem dursun gönderildi devre arasında

mehmet sedef çok genç daha deniyor işte tigana birşey olur mu diye

maça gelince oldukça kötü oynadık. daha doğrusu oynamadık. beşiktaşın son zamanlardaki çıkışının en büyük etkeni mücadele etmesiydi. bu maçta bunu hiç yapmadılar yorgunluk oldugunu sanmıyorum kendilerine gelmeleri lazım.

yine de yenen gol büyük şanssızlık. 100 kerede 1 kere ıska geçerdi toraman o topu. golü yemesek de konya bukadar kapanmazdı ozaman sonuç farklı olabilirdi

kupada anteple eşleşmemizden sonra 3.lüğün pek önemi kalmadı. finale çıkarsak fenere elensek bile uefaya gidiyoruz çünkü. yine de kayseri gitcene trabzon ve gençler gitsin tercih ederim. tekme tokat futbol avrupada prim görmüyor

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 14:08 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya dayanamicam biliorum konuyla alakali diil ama Mumu belki bu topic'e bakar diye yazmak zorunda hissettim heh

Mumu 05 Ağustos 2003, Salı - 10:43 tarihinde demiski:
---------------------------------------------------------------------
kluiverte hayal diyenler

kaçınız kluivert'in ewinde beşiktaş forma ve atkısının olduğunu,
kluivert'in beşiktaş'ın nerdeyse tüm maçlarını takip ettiğini ve duvarında kocaman beşiktaş bayrağı asılı olduğunu biliyor da konuşuyor?

eurosport izleyin arada.. bişeyler görürsünüz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...