Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm RP'ciler Buraya !

brumeux

Öne çıkan mesajlar

beyler herşey hoş ta tek bişi sölicem 1 nisanda yeni server açılacak diyenler var bi de çok ta eski olmayan scarshield legion var neden defiasta açtınız bence fazla eski bi server ve ben pek sıcak bakmıyorum çok eski serverlara bence ya 1 nisanda tekrar başlayın(eğer doğruysa) ya da scarshield legion daha ii bi seçim olacaktır(açılalı yaklaşık 1 ay oldu)
Sosyal ağlarda paylaş

ya sevgili guzel kardesim ,

biz burda oylesine toplasiyoruz dedik sen tamam dedin .

bizim burda rp derdimiz end-game derdimiz yok dedik tamam dedin .

tamam belki ben seni biraz yaniltmis olabilirim ama isin asli biz eski sc ci artiklari bir araya gelmeye calisiyoruz .

sevgili pandalf kardesimi karakedi banladi ama eger eskiden medic te sana ne ? de sylveria da sc oynamis birileri sesimi duyuyorsa www.scuniverse.comforum adresinde bizleri ziyaret etsin .

rp undead thrall bahane sc sahane diyip sozlerime son veriyorum .

sevgili karadady ,

arada sesimizi duyurmak icin verdigimiz adreslerden dolayi arkadaslarimizi banla pls .
Sosyal ağlarda paylaş

Konu alakasız yerlere uzanmış direkt...

Neyse;

Türkçe RP gerçekten hoş olabilir. Umuyorum ki iki haftaya bende oralarada bir yerde yerimi alacağım. =)

Aslında şu an Earthen Ring de bir karakterim vardı ama RP namına çok birşey görememiştim. Anca ii bir RP guildine girerseniz iş vardı. PvPRP lerin daha laçka olduğunu duymuştum. Umarım guild dışşında da bolca RP ye rastalayabiliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

bu forsakenın içinde nasıl horde ajanı oluo dien arkadaşlara UD charı sadece açıp baş videosunu dinlemekle yetinmeseydiniz anlardınız q lerden ajan oluomuş mu olmuomuş mu ayrıca bu UD dediğiniz adamların alayı resident evil zombileri deil (ööle olanlarda war elbette) şimdi nası bi insan ras frostwhisper beyinsizzombi der arkadaşlar scourge dediğiniz de aklınıza lütfen beyinsiz zombiler gelmesin hatta direk arthası felan düşünün unutmayın sadece zombiler koskoca lordearon krallını yıkıp bi de üstüne legionunun bu dünyadan defolmasına (en azından orduları) sebep olamaz. forsakenlara gelince biri onlar hakkın da yazmıl yukarda ama ufak 1 düzeltme forsakenlar abi bize yetersiz maaş veriosunuz biz ayrılıoz gibi anlaşılıo o yazı (en azından ben ööle anladım başkaları anlamasın die) forsakenlar ilidianın eye of sergerası kullanarak frozenthorena yaptıı bi saldırı sonucunda lick kingin en güneydeki UD üzerinde ki kontrolünü yitirmesiyle ortaya çıkmışlar kendi beyinlerini geri kazanarak bağımsızlıklarını ilan etmişlerdir
sonuç çok güzel bi yaklaşım yapmış guild kurmak isteyen arkadaş tebrik ederim bööle arkadaşların benzer işler yapmasını dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...