Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BWL de korkunç lag

deady

Öne çıkan mesajlar

guildimizle ne zaman BWL yapsak latency 135 - 250 aralığında önce 1500 e sonra gitgide artarak 15.000 e kadar cıkıyor ve dc problemi yaşıyorum ayrıca bu sorun sırf bende deil diğer türk oyuncularda da oluyor aranızda böyle bir sorun yaşamış ve çözmüş birileri varmı acaba .

not : ne zaman bwl bitse ve if ye döndem latency normale dönüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi bizim zamanımızda Gm'i MC nin kapısına kadar getirip tüm raid in instance timer ını resetletmiştik.
Partyler kuruldu,oyuncular geldi,tek tek infolar cekildi hepsi resetlendi...
GM bu işi adamın yapmak zorunda Lag var bi bakım makım edin su serverlarınıza diceksiniz.. =)

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 14:50 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bwl e Razorgore un odası bazı kişilerde lag yapıor bazılarında bir sorun yapmıyor.Bende olaganustu bir lag baslıyoru bwl de.Sorunun cozumunu su sekile buldum.Ilk olarak Adsl modemden oyun portunu 3417 miydi ole bişey wow un yuklu olugu bilgisayarın ip sine forward ediyorsun.Sonra wow-europe da technical forumlarda ethernet kartının ayarları var.Onlarıda yaptıktan sonra lag hala devam ederse kullandığın firewall programını ya ayarlıcaksın yada komple uninstall ediceksin.Bu 3 unu aynı anda yaptım lag sorunu yaşamaz hale geldim.Yanlız 3 ünü sıra ile denemek lazım , kabahati direk programa yada ethernet kartı ayarlarına bulmakda yanlış olur sanırım.
Bu arada kullandığım firewall BitDefender adlı programdı.Eğer aynı program yuklu ise uninstall etmek çözüm olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...