Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitefight --oyun-- (turkce)

LejYoNeR

Öne çıkan mesajlar

@lethe katılmıyorum sana ogame gercekten cok guzel bı oyun sen sevmıyor olabılırsın 5 ay oynadım ve cok zevk aldım ama baktım bı saatten sonra gercekten bagımlılık yapıyor bırakayım dedım zaten amacımada ulasmıstım 5.ci evrende 12 bin kusur kısı arasında ilk 174 e girmiştim amacım ılk 200 arasına gırmektı ve becerdım euheuhue sımdı taban puanım 100bın ama tatıl modundayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

@fixxer: orda arkadaşın "oha ogameciler yaptıysa kesin güzeldir" yaklaşımına tepki gösterdim..

oyun 2 satırlı oyun ama.. manhunt yap.. bil g basındayken güçsüzleri kes.. sonra graveyard..

ve tek serverda paralı üye sayısı daha fazla oalcağından serverın ayakta kalma ihitmali de artacaktır.. (var valla arkadaşım para verdi ondan sizi orj serverda tutmaya calısıyom emcek adam kalsın die ;) ..)
Sosyal ağlarda paylaş

olay türkçe ingilizce meselesi değil..

diğer oyunda millet almış başını gidiyor bu site ise yeni açıldığı için ilk 50 ye girme şansınız çok yüksek mesela ben ilk 20 deyim ve çokda olmadı başlıyalı ama gel gelelim diğer asıl sitede başlasaydım şuan hala 1000. falandım..

ben bu oyunu geliştiriceklerine inanıyorum nitekim adminlere sürekli mesaj atıyoruz haberleşiyoruz ve gelişceğini söylüyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...