Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim hakkımdaki fikirleriniz

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

valla bi saat bi yemeğe gittim adamlar ne yazmışlar bea peh neyse herkese cevap veriyorum
ben 6 yıldır hollandadayım 1 oda 1 salon stüdyo dairede kireda kalıyorum altımda bi adet 94 model bmw 3.16 var evme plazma televizyon aldım şu an makro adlı markette reyon şefliği yapmaktayım harika bi sevgilim var isveçli burada büyük zorluklar yaşadım asla üstümdeki adam aman dizel olsun demedim sadece yakışanı giydim şu anda hatırısayılır bi param bankamda ve aylık 3500 euro geliri olan birisiyim nisanda türkiyeye geliceğim arkadaşlar benim babamın sadece bi marketi var ve asla ben babamın malına güvenipte iş yapmadım babamlar zorluktayken bile para gönderdim:..:( neese bu emrah modelini geçelimm... bu kadar eindhoven da yaşıyorum hayat boktan ama grafikleri güzel neese hadi k.i.b sorular olursa özelden yada buradan yanıtlarım alakanız için tşk aynen devam bakalaım 200. yanıta ulaşıcakmı
Sosyal ağlarda paylaş

@Herac: Konu Senle İlgili Diilki...Nie Secereni Döktün Ortaya =)

@Anti:Gördün Üzere Gayet İyi Konuşabiliorum...Farkındaysan Çokda Rahat Çekinmeden Kendi Fikirlerimi Söliyebiliroum...Bazı Konuları Bilmek İnsanı İnsan Yapmaz...Boşuna Laf Sokmayada Çalışma..Ha Şunuda Belirteyim "n" İle Başlayan Abidik Kelimenin Manasını Bilmiorum Araştırmaya Üşendim Ama En Azından Burnum Göklerde Gezmiorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...