Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

00000 ın 2. videosundaki bi olay :S

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

nychris ile 1v1 yaparken dedimki neden adam kendi pc sinden çekmemiş sonra videoyu tekrar izlemeye başladım ve ne gördüm

8. dakka 8. saniye bi bakın minor basarken HP pot içiyor :S

ben minor comboyu bilmiyorum hatta şimdi girip harpy kescem paso elim alışsınm die minor comboyla ama minor combo yaparken 1v1 de arada o HP potu nasıl içti :S bilen varsa bi cvp pls agalarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Elimden geldiği kadar anlatıyım. zero zeronun manası 3691 (videodan kontrol edebilirsin) Bu tam tamına 36 minoe eder. Minor combo demek combonu tek elle yaparken bi elinle mana pot ve minor heal spamlaman demektir ki büyük bi koordinasyon gerektiren bir olaydır. Ordaki hp potu ilk izleyişimde fark ettim. Orda yaptığı şey manayı fulliyecek kadar soul pot spamladıktan sonra araya bir hp pot katmıştır. o 2 soul pot arasındaki hp potu basmak demek minoru kesmek demektir birçok sin için. ama zero için diil. Çünkü 3600 mana bu iş için yeterlidir. İstersen matematik hesap kısmınıda anlatabilirim ama eminim sıkıcı olucaktır o yüzden hazır hesaplanmışını veriyorum. O soulpot - hp - 2.soulpot arasında yaklaşık 28-30 minor spamlanır ki bu 2800-3000 mana harcar. sonda attığı soul pot ise mana bitmeden tekrar minor spamlıyacak kadar manaya sahip olmasını sağlar. Anlamıdığın bi yer varsa sorabilirsin...

edit: orda hppotun animasyonuyla gözüken sarı ışıltı hppotdan önceki bastığı soul pot. Bi sonrakini basana kadar o ışıltı sönüyor fark edebilirsin. Acaip bi durum yok emin ol

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 20:48 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

videonun orasını montajlayıp video üstünde anlatacam en kısa zamanda gerçekden anlamadım :D

bak 08:07 de ekran soldan silinip yeni ekrana geçiyo oranın başında bi mana içiyo sonra o ışıltı söner sönmez HP pot ve HP pot daha belinde dönerken bi mana daha yani normal mana içmesi gereken yerin arasına HP pot sıkıştırıyo yada 2. ışıltı light feet =
Sosyal ağlarda paylaş

Stuner bak şimdi videonun tam 8.08. snsinde içilen bi soul pot var. Oyunda belki çoktan darketmişsindir ama hatırlatıyım. Soulpotdan sonra heal pot attığında heal pot soulpotun ışıldaması bitmeden kullanılır ve san daha ışıldırken mavi mavi üstünde döner (anlatışa bak :P) bi sonrakide aynı şey heal potdan sonrada basarsan o heal potun animasyonu tam olarak tamamlanmadan soulpot kullanırsın buda bi dhaa ışıldamaya sebep olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@Picallo
Ranking forumlarına bi göz atarsan videonun topiğinde bu konular tartışıldı. Gamecam olmadan 40-60 olan fps gamecamle beraber 20 ye düşüyor. Bu nedenle minor combo yaparken frame başı minor sayısı düşüyor yani toplamda aynı sürede daha az minor basıyor. Eğer kendi bilgisayarında denemek istersen çok kolay bi yöntemi var. Fraps yada gamecam açık deilken tek elinle minora aban ve zmn tut kaç saniyede manan bitiyor. Bide aynı işi fraps açıkken yap farkı görüceksin. Daha ayrıntılı anlatım için ranking forumlarına bakabilirsin.
@wastyrx
Saol janem hatamı düzelttiğin için. Evet aynı anda diil biraz sonra basabiliyorsun. Demek istediğim zaten cooldownun dolmadan basılmasıydı. Ayrıca videoyu tekrar izledim ve oyunda test ettim. Emin olun bi sorun yok ilk postumda anlattığım parıldamalar sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...